Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikties sacensībām “Remoss 2022”

Izaugsmes un atpūtas centrā “Tērvetes līči”, Dobeles novadā, 5. novembrī notiks piedzīvojumu sacensības “Remoss 2022”. Tajās dalībnieki (komandas trīs cilvēku sastāvā), pārvietojoties ar kājām vai citā nolikumā noteiktā veidā, apmeklēs kontrolpunktus un veiks dažādus uzdevumus, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties sacensībām var līdz 2. novembra pulksten 23:59 mājaslapā www.alnis.id.lv.

Sacensību mērķis ir popularizēt veselīgu, aktīvu un sportisku dzīvesveidu un sporta tūrismu it īpaši jaunatnes vidū, kā arī noteikt labākās komandas piedzīvojumu sacensību disciplīnā, kas sevī ietver gan fizisko spēku un veiklību, gan erudīciju. Sacensībās var piedalīties komandas trīs cilvēku sastāvā un startēt kādā no grupām: pieaugušie – sporta klase, pieaugušie – tautas klase, jaunieši (jaunāki un vecāki) un ģimenes komanda. Dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, nepieciešama rakstiska vecāku atļauja, izņemot, ja bērns startē ģimenes grupā kopā ar vecākiem. Dalības maksa pieaugušo grupās ir 60 eiro, pārējās grupās – 30 eiro no komandas.

Sacensību starts tiks dots 5. novembrī pulksten 10 izaugsmes un atpūtas centrā “Tērvetes līči”, Dobeles novadā. Dalībnieku reģistrācija notiks sacensību centrā no pulksten 8.30 līdz 9.30. Sacensību kontrollaiks – sešas stundas (no pulksten 10 līdz 16) ar finišu sacensību centrā. Apmēram stundu pēc sacensību kontrollaika beigām. Paredzēta apbalvošana. Katras grupas pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti, bet visi dalībnieki saņems sertifikātu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandai, ierodoties uz sacensībām, ir jābūt sagatavotam obligātajam ekipējumam: divi mobilie telefoni ar uzlādētu bateriju, fotoaparāts vai mobilais telefons ar fotokameru, divi kompasi, divi rakstāmlietu komplekti (ūdensizturīgs marķieris un lineāls), divas mugursomas, četri kabatas vai pieres lukturi ar baterijām, divi ģuļammaisi vai survival blanket (minimālais izmērs 150×210 cm), nazis (asmens ne īsāks kā 5 cm, saliekams vai ar maksti), pirmās medicīniskās palīdzības komplekts (sterila pārsienamā materiāla iepakojums, pretsāpju līdzekļu iepakojums), sērkociņi vai šķiltavas, ķivere, divas alpīnistu iekares (sistēmas) – ieteicams apgūt sistēmas uzvilkšanu katram dalībniekam –, divas pašdrošināšanas cilpas (60 cm garas), trīs alpīnistu karabīnes, divi uzpildīti ūdens rezervuāri (tilpums ne mazāks kā 1,5 l), četras atstarojošās vestes, četras SI kartes (ja nodrošina organizatori, tad īres maksa ir viens eiro), 100 PET pudeļu plastmasas vāciņi (sešās dažādās krāsās), trīs āboli – zaļš, sarkans un dzeltens. Ja nav iespējams patstāvīgi nodrošināt savu komandu ar šo ekipējumu, tas obligāti jāsaskaņo ar sacensību organizatoru (tālrunis: 29539836, e-pasts: normunds.remoss@inbox.lv). Sacensību organizatori uzskaitījuši arī ieteicamo ekipējumu: divi ūdensdroši iepakojumi mobilajam telefonam un fotoaparātam, divi ūdensizturīgi iepakojumi kartēm un sacensību uzdevumiem, dzēriens un enerģētiska pārtika komandas dalībniekiem, medicīniskie plāksteri un sildoša smēre.

Sacensības organizē biedrība “Remoss” un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Latvijas Alpīnistu savienību un orientēšanās klubu “Alnis”.

Foto: no biedrības “Remoss” arhīva/Evita Berga

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.