Andra Mistera “Pērnava” tiek pie diviem panākumiem

Jelgavas basketbolista Andra Mistera pārstāvētais Igaunijas klubs “Parnu Sadam” “Pafbet” Igaunijas-Latvijas Basketbola līgas regulārajā čempionātā guvis divus panākumus, svinot uzvaras pār citiem igauņu klubiem. Jelgavnieks kaldinājis panākumus ar produktīvu sniegumu.

22.janvārī jelgavnieka pārstāvētā komanda savā laukumā uzņēma Igaunijas 2021.gada kausa ieguvējus “Tartu Ulikool”, kas tika pieveikta ar 76:66.

A.Misters, kurš kļuvis par stabilu sākuma sastāva spēlētāju arī šoreiz devās starta pieciniekā, laukumā pavadīja nepilnas 33 minūtes, kuru laikā guva 12 punktus (2p. – 1/2, 3p. – 3/6, 1p. – 1/1), izcīnīja četras atlecošās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles un nopelnīja efektivitātes koeficientu 15.

Savukārt 25.janvāra duelī “Parnu Sadam” ar 98:72 tika sakauts “Tallina Kalev”. Latviešu basketbolists šoreiz 21 nospēlētajā minūtē pretinieku grozā salādēja 16 punktus (2p. – 2/3, 3p. – 4/11, 1p. – 0/1), izcīnīja trīs bumbas zem groziem un rezultatīvi asistēja partneriem divas reizes.

Līdz ar diviem gūtajiem panākumiem Andra Mistera pārstāvētā vienība “Pafbet” Igaunijas-Latvijas Basketbola līgas turnīra tabulā pakāpusies uz 7.vietu ar astoņām uzvarām un septiņiem zaudējumiem.

Savukārt A.Misters 15 aizvadītajās spēlēs caurmērā guvis 12,9 punktus un ir komandas trešais rezultatīvākais basketbolists.