Ar grūtībām, bet “Zemgale Juniors” pārspēja “Baltu Vilkus”

“Junioru attīstības hokeja līgas” (JAHL) izbraukuma spēlē “Zemgale Juniors” ar rezultātu 6:4 (2:2; 2:0; 2:2) pārspēja “Baltu Vilki” vienību. Četrus rezultativitātes punktus (1+3) spēlē sakrāja jelgavnieku uzbrucējs Henrijs Reinis Vāravs.

“Zemgale Juniors” iepriekšējās sezonās cīņa ar “Baltu Vilkiem” hokejistiem vienmēr sagādāja grūtības. Arī šoreiz nebija nekādu izņēmumu.

Deniss Vilmans atklāja spēles rezultātu jau 20. sekundē, bet ledus saimnieki vairākumā pēc divām minūtēs to izlīdzināja. Pirmās trešdaļas pirmajā daļā Renārs Avens atkārtoti izvirzīja “Zemgale Juniors” vadībā, bet Toms Ozoliņš, spēlējot mazākumā, vēlreiz atgrieza spēlē intrigu – 2:2.

Spēles lūzums notika otrajā trešdaļā, kad mazākumā Emīls Griķis trešo reizi izvirzīja jelgavniekus vadībā, bet spēles nogriežņa izskaņā divu vārtu pārsvaru vairākumā panāca Henrijs Reinis Vāravs – 4:2.

Trešās trešdaļas pirmajā pusē Deniss Vilmans un Artūrs Užulis panāca četru vārtu pārsvaru, kas iespējams pāragri nomierināja “Zemgale Juniors” spēlētājus. Divu minūšu laikā “Baltu Vilki” hokejisti Jakobs Sporina un Ernersts Muška atguva divus vārtus un lika jelgavniekiem saņemties.

“Zemgale Juniors” hokejisti saprata, ka nevēlas zaudēt un spēles noslēgumā neļāva pretiniekiem vairs gūt vārtus, nosargājot savu panākumu – 6:4.

Svētdien, 15. oktobrī jelgavnieki dosies izbraukumā pie JAHL otrās spēcīgākās vienības – “HS Falcons”, kura ir “HK Mogo” dublieru vienība. Spēle solās būt aizraujoša un tās tiešraidi varēs vērot latvijashokejs.tv mājas lapā.