Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bijušo pašvaldības amatpersonu tiesā par kukuļņemšanu

10. jūnijā Ekonomisko lietu tiesa pabeidza skatīt krimināllietu, kurā par trim noziedzīgiem nodarījumiem apsūdzēts bijušais Dobeles novada pašvaldības darbinieks Valdis Ozols. Tiesa lēma atzīt viņu par vainīgu un sodīt ar brīvības atņemšanu uz trim gadiem, šo sodu piemērojot nosacīti, kā arī piesprieda viņam 370 stundas sabiedriskā darba. Spriedums vēl nav stājies spēkā, bet V. Ozols diez vai to pārsūdzēs, jo savu vainu atzinis pilnībā.

Valdis O. apsūdzēts par neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, izpaušanu, par kukuļa pieprasīšanu pirms nelikumīgas darbības izdarīšanas un tā pieņemšanu, kā arī par dokumenta viltošanu. Dokumentu viltošana saistīta ar V. Ozola darbu pašvaldības policijā Ogrē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.