Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobelē atklāta medību trofeju izstāde

Klātesot Dobeles novada domes priekšsēdētāja vietniekam Edgaram Laimiņam un Auces pilsētas pārvaldes vadītājam Guntim Šēferam, Dobeles Valsts ģimnāzijas Dabaszinātņu mācību centrā vakar tika atklāta Medību trofeju izstāde. Turpat aplūkojama arī Māra Kreicberga un Egila Ozola dzīvnieku foto izstāde, informē Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādi organizē Dobeles Valsts ģimnāzija, Latvijas Mednieku savienība un Latvijas medību trofeju vērtēšanas nacionālā komisija sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību. Izstādē piedalās mednieku savvaļā iegūtās medību trofejas, kas iegūtas Zemgales reģiona teritorijā.

Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis trofeju izstādes atklāšanā uzsvēra, cik nozīmīga ir šādu izstāžu organizēšana, lai izglītotu arī plašāku sabiedrību par medniecību, tās nozīmi un attīstību. Arī Dobeles Valsts ģimnāzijas direktore Inese Didže akcentēja izstādei atbilstošo vietu – jaunajā ģimnāzijas Dabaszinātņu mācību centrā, tādējādi ļaujot skolēniem iepazīt dabas norises mācību vidē.

Izstādē skatāmas teju 150 trofejas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trofeju izstāde Dobeles Valsts ģimnāzijā būs skatāma līdz 11. martam.

Auces kultūras namā no 13. līdz 25. martam, kad izskaņā arī norisināsies apbalvošanas ceremonija.

Foto: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.