Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobelē tiks godināti pērn dzimušie mazuļi

Izsūtīti ielūgumi pagājušajā gadā dzimušo mazuļu vecākiem, kuri tiks godināti Dobeles svētku 2023 laikā 3.jūnijā pulksten 11 atpūtas un rotaļu laukumā “Saules parks.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc ielūgumu saņemšanas vecāki aicināti pieteikt dalību pasākumā. Lūgums to apstiprināt, rakstot uz ielūgumā norādīto e-pastu vai tālruni, līdz 26.maijam. Dobeles novada jaundzimušo godināšanā paredzēts sveikt vēsturiskā Dobeles novada teritorijā dzimušos mazuļus, bet bijušajās Auces un Tērvetes novadu teritorijās dzimušie bērniņi tiks sveikti Tērvetes un Auces svētkos vēlāk vasarā – jūlija beigās, ar atsevišķu uzaicinājumu.

Mazuļus sagaidīs un svinīgi sveiks Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis, pasniedzot skaisti noformētu vēstījumu un simbolisku spēka zīmi – meistara darinātu bronzas Kurzemes – Zemgales stūra saktu, kādu vēsturiski nēsājuši cilvēki Dobeles novada apkārtnē, kā skaistu apliecinājumu un piemiņu mazajiem ķipariem, ka viņi ir uzņemti novadnieku saimē. Kopumā šajā gadā novada simboliskās saktiņas saņems 200 mazuļi.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: No pašvaldības arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.