“Doka” veterāniem decembris nes trīs uzvaras

K 50+ vecuma grupas komanda

Veiksmīgi Latvijas Maksibasketbola čempionātā turpina spēlēt Jelgavas basketbola veterānu komandas “Doks”, kas piedalās trīs vecuma grupu čempionātos. Jelgavnieki tikuši pie panākumiem visās grupās kā izbraukumā, tā savā laukumā.

K40+ vecuma grupā “Doki” 5.decembrī Jelgavas sporta hallē uzņēma Ogres veterānus. Pēc pirmā puslaika vadībā atradās viesi – 39:30, taču otrajā puslaikā Jelgavas basketbolisti nospēlēja ļoti pārliecinoši, uzvarot katru nākamo ceturtdaļu ar 21:7 un 21:8, kopumā gūstot pārliecinošu uzvaru ar 72:54.

Kristaps Nāckalns kaldināja panākumu, gūstot 22 punktus un izcīnot 13 atlecošās bumbas. Andris Priedeslaipa sakrāja 15 punktus, bet Mareks Kreicbergs un Edgars Rumpis katrs guva pa 12 punktiem. “Dokiem” K40+ čempionātā šī bija pirmā uzvara pēc četrām aizvadītām spēlēm.

Tikmēr K45+ vecuma grupā 4. decembrī jelgavnieki viesos sīvā cīņā ar 54:50 pieveica “SC Group Krown/Restorfix”. Jānis Bacāns aizvadīja maču bez atpūtas, laukumā pavadot 40 minūtes, gūstot 12 punktus, izcīnot 13 atlecošās bumbas, turklāt septiņas no tām uzbrukumā, kā arī atdeva piecas rezultatīvas piespēles un kļuva par produktīvāko spēlētāju savā komandā. Andris Logins un Gints Bumbieris katrs pievienoja pa 11 punktiem.

Šajā vecuma grupā “Doks” Maksibasketbola čempionātā ar divām uzvarām un vienu zaudējumu turnīra tabulā ieņem 1.vietu. Tuvākajiem sekotājiem gan ir pa vienai spēlei rezervē.

Teicams sniegums gada nogalē arī K50+ grupas vienībai, kas 18.decembrī izbraukumā ar 93:57 sakāva “Ķekavas” veterānus. Uzvarās lielāko ieguldījumu punktu ražā deva Andris Logins, kurš sakrāja 23 punktus un izcīnot 12 bumbas zem groziem. Gints Bumbieris guva 18 punktus, bet Normunds Gavars sakrāja 16 punktus, izcīnīja astoņas atlecošās bumbas un izprovocēja deviņus noteikumu pārkāpumus. “Doki” K50+ čempionāta turnīra tabulā ar perfektu 3 – 0 bilanci atrodas 1.vietā.