Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Gar Meža kapiem ieklāts izlīdzinošais asfalta segums

Bauskas ielas posmā gar Meža kapsētu ir uzsākta izlīdzinošās asfalta seguma kārtas ieklāšana. Šīs nedēļas sākumā plānots asfalta izlīdzinošās kārtas ieklāšanu paveikt arī Miera ielas un Bauskas ielas posmā no Aizsargu ielas rotācijas apļa līdz Mežciemam, kas ir arī valsts reģionālā autoceļa P94 “Jelgava – Staļģene – Code” posms. Asfalta virskārta tiks klāta, kad paaugstināsies vidējā diennakts gaisa temperatūra, informē “PIlsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim visā posmā ir nofrēzēta asfalta virskārta, tai skaita pie stāvlaukumā pie Meža kapsētas galvenajiem ieejas vārtiem un noņemtas ceļa nomales, pabeigti šķembu izlīdzināšanas darbi stāvlaukumā pie Meža kapsētas un veikta šķembu ieklāšanu ceļa nomalēs.

Miera ielas seguma atjaunošana no Aizsargu ielas apļa līdz pilsētas administratīvajai robežai Mežciema virzienā un ceļa posmā gar Meža kapiem tiek realizēta, īstenojot projekta “Aizsargu ielas rotācijas apļa asfaltbetona seguma atjaunošana pārbūve, Jelgavā” 2. posmu. Atjaunojamā Bauskas ielas seguma posma garums no Aizsargu ielas rotācijas apļa līdz pilsētas robežai Mežciema virzienā, ir aptuveni 1,90 km. Būvdarbus veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, bet būvuzraudzību nodrošina SIA “Somniar”.

Būvdarbu laikā iedzīvotāji aicināti ievērot saskaņoto satiksmes organizācijas shēmu.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.