Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izsludina zemes nomas tiesību izsoli 18 elektroauto uzlādes staciju ierīkošanai

Pašvaldība izsludinājusi zemes nomas tiesību izsoli 14 zemes vienībām pilsētā, kur perspektīvā varētu ierīkot 18 publiski pieejamas elektroauto uzlādes stacijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izsoles noteikumi ir apstiprināti Jelgavas domes sēdē. Tie paredz, ka kopumā 14 stacijās varēs ierīkot 36 auto uzlādes vietas. Vairumā gadījumu paredzētas divas auto uzlādes vietas, bet piemēram Sporta ielā – pat astoņas. Jāpiebilst, ka piedāvātās vietas uzlādes stacijām atrodas dažādos pilsētas rajonos – Lielajā ielā, Svētes ielā, Čakstes bulvārī, Uzvaras ielā un atsevišķi arī Uzvaras parkā, Mātera ielā, Krišjāņa Barona ielā, Pilssalas ielā, Loka maģistrālē, Peldu ielā un Dobeles šosejā.

Zemesgabalu nomas termiņš ir noteikts 20 gadi.

Izsoles noteikumi paredz, ka nomniekam būs jāierīko uzlādes vietās elektroenerģijas pieslēgums un uzskaite, uzlādes laukuma apgaismošana, kā arī jāuzstāda ceļa zīmes un jāveic stāvvietu uzkopšana. Tāpat nomniekam būs jānodrošina klientiem iespēju veikt norēķinus uzlādes vietās vai mobilajā aplikācijā (lietotnē), kā arī jānodrošina diennakts klientu serviss.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izsoles sākumcena ir 7190 eiro gadā un izsoles solis – 180 eiro.

Paziņojums par izsoli un izsoles noteikumi publicēti tīmekļvietnes www.jelgava.lv sadaļā “Pašvaldība”, ”Sludinājumi” ŠEIT un oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Hehe, visi uz ” zaļuma” cenšās sev piesist kuņģi, kā jau šai valstī ir ierasts. Beigās 1kwh šādā uzlādes stacijā maksā ap 50c un viss ir rožaini.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.