Futbola komanda “FS Jelgava-2” svētdienas vakarā “Altero.lv LIIG” Latvijas 2. līgas čempionāta ietvaros ar rezultātu 4:2 (2:1; 2:1) pārspēja pazīstama popularizātora Jurija Žigajeva vienību “FK PPK/Betsafe”.

“FS Jelgava” dublieru komandas sastāvā tika iekļauti pieci Virslīgas spēlētāji – Rihards Bečers, Ralfs Maslovs, Mārcis Peilāns, Kristers Pantelejvs un Valērijs Redko. Maslova iesaistīšana bija saistīta ar to, ka iepriekšējā Virslīgas spēlē viņš nopelnīja savu ceturto dzelteno kartīti un būs spiests izlaist nākamo spēli augstākā līgā.

“FS Jelgava-2” uzsāka spēli ar pamatīgu spiedienu uz rīdzinieku vārtiem un jau pirmajā spēles minūtē Mārcis Peilāns ar galvu ieraidīja bumbu vārtos – 1:0.

Jelgavnieku uzbrucējs Rihards Bečers vairākas reizes mēģināja pārspēt pretinieka vārtsargu Dmitriju Grigorjevu un spēja to izdarīt spēles 39. minūtē – 2:0.

“FK PPK/Betsafe” spēlētāji, kuri trenējās vien vienu reizi nedēļā, centās vairāk izmantot savu futbola pieredzi un 43. minūtē Vadims Sņegovs spēja izmantot standarta situāciju, atgūstot vienus vārtus – 2:1.

Pārtraukumā komandas veica virkni maiņu, atsvaidzinot savus spēkus un tas nāca par labu “FK PPK/Betsafe”, jo 49. minūtē Arturs Fjodorovs izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2.

“FS Jelgava-2” jaunie spēlētāji pārāk daudz paļāvās uz Virslīgas spēlētājiem, cerot ka tie atrisinās spēles rezultātu. Par laimi viņi diezgan ātri saprata, ka arī viņiem jāiesaistās cīņā un 63. minūtē Arturs Janovskis sitienā pāri sev atkārtoti izvirzīja savu komandu vadībā – 3:2.

Spēles 75. minūtē Virslīgas meistars Ralfs Maslovs ar vārtu guvumu nostiprināja “FS Jelgava-2” ceturto uzvaru “Altero.lv LIIGA” Rietumu zonas turnīrā – 4:2.

28. maijā jelgavnieki dosies izbraukumā uz Liepāju, kur aizvadīs spēli pret “FK Karaosta”.