Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Godina pilsētas stiprās ģimenes

Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā otrdien sveikti jelgavnieki, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un 60 gadus un šogad svin attiecīgi zelta vai dimanta kāzas, informē pašvaldība. Sveikti tika 15 pāri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zelta pāri katru gadu tiek sveikti Jelgavas pilsētas svētku laikā, un jau ceturto reizi tiek godināti arī tie jelgavnieki, kuri atzīmē 60. kāzu jubileju. Aicinājumam piedalīties stipro ģimeņu godināšanā atsaucās 14 zelta pāri un viens dimanta pāris.

Dimanta kāzas šogad svin jelgavnieki Valentīna un Vladimirs Pesčinski, kuri satikušies 1963. gadā kādā Jelgavas pilsētas ballē. “Tā bija pirmā tikšanās vieta, kas apvienoja divus 18 gadus vecus jauniešus uz mūžu, jo jau trīs mēnešus vēlāk – 15. jūnijā – Jelgavas dzimtsarakstu nodaļā viņi kļuva par vīru un sievu,” ģimene stāsta, ka mīlestība, atbildība un patiesa cieņa vienam pret otru – tas ir spēks, kas virzīja uz priekšu un atvedis līdz šodienai. Par savas kopdzīves ilgmūžības formulu cienījamais dimanta pāris saka: “Tā ir mīlestība! Vairojiet mīlestību, esiet saprotoši viens pret otru un kopīgi strādājiet pie svarīgu pārmaiņu īstenošanas!”

Pāri norāda, ka ir svarīgi katram sevi pilnveidot, būt pacietīgam un neko otram neuzspiest. Tāpat stiprās ģimenes uzsver, ka ģimene ir vienota komanda, vieta, kur vienmēr saņemt atbalstu, mīlestību un rūpes, un svarīgākais ir, lai attiecībās valda cieņa vienam pret otru un ir atbalsts visās dzīves situācijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Es augstu novērtēju jūsu spēju nosargāt ģimenes pavardu tik ilgus gadus. Ikdiena prasa daudz spēka un darba, bet jūs to esat spējuši. Esmu pateicīgs par jūsu ieguldījumu savas ģimenes, pilsētas un valsts pamatos, jo ģimene ir spēka avots, aizmugures sajūta un iedvesmas brīdis,” uzrunā zelta un dimanta pāriem teic Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Zelta un dimanta ģimenes dāvanā saņēma īpašu pāra fotogrāfiju un piemiņas dāvanu no pilsētas.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.