Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Gribēja aizņemties piecīti, bet nozaga gandrīz tūkstoti

Mēdz teikt, ka ne jau naudā meklējama laime. Tukumniece Aiga, kura pagājušajā pavasarī Dobelē gribēja aizņemties piecīti, bet nozaga gandrīz tūkstoti, šo teicienu droši vien varētu papildināt ar atziņu, ka sveša nauda, kas iegūta noziedzīgi, cerētās laimes vietā var sagādāt tikai nepatikšanas un pat cietumsodu.

Ar Zemgales rajona tiesas Dobelē tiesneses Ligitas Sprigules spriedumu Aiga V. tika atzīta par vainīgu sveša maksāšanas līdzekļa nelikumīgā izmantošanā un sodīta ar brīvības atņemšanu uz astoņiem mēnešiem. Pagājušajā mēnesī šis spriedums stājās spēkā.

Paziņa uzticējis bankas karti

Noziedzīgais nodarījums, kurā bija apsūdzēta gados jaunā sieviete, tika pastrādāts 2022. gada 23. aprīlī Dobelē. Todien Aiga viesojās pie kāda sava paziņas. Spriedumā nav informācijas, vai tika svinēti Juri, bet varbūt Jurģi. Toties skaidrs, ka valdīja abpusēja uzticēšanās, jo vai gan citādi dobelnieks būtu piekritis aizdot Aigai piecus eiro, turklāt ļoti riskantā veidā – gan iedodams dāmai savu bankas karti, gan arī atklādams viņai tās PIN kodu.

Pusstundu pirms pusnakts Aiga devās pie bankomāta, ievietoja tajā norēķinu karti un ievadīja kodu. Tukumniece nolēma paskatīties, cik tad īsti paziņa turīgs. Aiga paskatījās un saprata, ka turīgs gan.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.