Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ielūdz uz koncertu “Polka pilī”

25. februārī pulksten 17 Jelgavas pils aulā tautas deju ansamblis “Kalve” kopā ar draugiem no astoņiem deju kolektīviem aicina uz tradicionālo sadraudzības koncertu “Polka pilī,” informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā vienkopus pulcēsies astoņi deju kolektīvi – TDA “Ačkups”, DA “Austris”, TDK “Banga”, JDK “Jundari”, TDA “Diždancis”, VPDK “Mārupieši”, TDA “Kalve” un VPDK “Kalve”, kuri izdejos latviešu labākās un populārākās dejas, kā arī ieskandinās Vispārējos XVII latviešu dziesmu un XVII deju svētkus, kas plānoti 2023. gadā no 30. jūnija līdz 9. jūlijam. 

LBTU tautas deju ansamblis “Kalve” ir viens no senākajiem tautas deju ansambļiem Latvijā un tā pirmssākumi meklējami 1947. gadā. No 1989. gada “Kalvi” vada un iedvesmo horeogrāfe Gunta Skuja. Izjūtot moderno laikmetu, kolektīva vadīja rada daudz jaunas dejas, ar ko kolektīvs iegūst savu neatkārtojamu raksturu. “Kalve” ir īsteni studentisks tautas deju ansamblis, kurā vienkopus pulcējušies studenti no visiem Latvijas novadiem. Būt daļai no kolektīva nozīmē ne tikai neskaitāmus krāšņus koncertus, bet arī aizraujošus pasākumus, ievērojot gadiem krātās un pilnveidotās tradīcijas un draudzējoties ar citiem deju kolektīviem.

Ieeja par ziedojumiem.

Foto: TDA Kalve

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.