Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Itāļu pavasaris” gaidāms Zemgalē un noslēgsies Abgunstē

Svētdien, 21. maijā, Abgunstes muižā valdīs “itāļu pavasaris”, jo pagalmā sabrauks itāļu automašīnas, sākot no antīkākiem līdz jauniem modeļiem, lai priecētu ikvienu, kas vēlas tos apskatīt. Sadarbībā ar Latvijas Antīko automobiļu klubu un Latvijas Alfa Romeo īpašnieku klubu Abgunstes muiža būs pasākuma “Itāļu pavasaris” brauciena finiša punkts un atbilstošā noskaņā uzņems gan itāļu automašīnu brauciena dalībniekus, gan ikvienu interesentu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums “Itāļu pavasaris” notiek jau ceturto gadu un pērn brauciens noritēja Kurzemes pusē.

“Latvijas Antīko automobiļu kluba un Latvijas Alfa Romeo īpašnieku kluba kopīgi rīkotais pasākums “Itāļu pavasaris” šajā gadā plānots kā brauciens pa Zemgales novada spilgtajām pļavām un līdzenajiem ceļiem, kur ikviens savā itāļu automašīnā ir aicināts doties piedzīvojumā. Lai būtu iespēja ne tikai baudīt ainavas, bet arī noķert adrenalīnu un iesildīties turpmākajai dienai, par brauciena sākumpunktu izvēlēta Jelgava – trase “Rullītis” ar kartingu sacensībām dalībnieku starpā. Tālāk maršruts vedīs Dobeles un Tērvetes virzienā ar foto orientēšanās sacensībām, iekļaujot zināmākos un gandrīz nezināmos reģiona apskates objektus” informē Latvijas Antīko automobiļu kluba prezidents un pasākuma organizators Valts Ceplēvičs.

Atsaucoties uz V.Ceplēviča teikto, “šobrīd pasākumam ir pieteikušies piecpadsmit automobiļi, sākot ar 1963. gada Alfa Romeo Giulia Sprint 1600 līdz pat 2017. gada Alfa Romeo Giulia Qudrifoglio”, bet sagaidāms, ka kopējais skaits sasniegs divdesmit piecus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieki var pieteikties līdz 18. maijam.

Tāpat kā citos Latvijas Antīko automobiļu kluba rīkotajos pasākumos, arī šajā tiks vākti ziedojumi biedrībai “Agendum”, kas nodrošina apvidus un medicīnas transporta piegādes Ukrainas vajadzībām. Arī ieeja jeb dalība pasākumā Abgunstes muižā plānota pret ziedojumiem, kas sniegs iespēju piedzīvot vadītu ekskursiju pa muižu. Savukārt cienasts – itāliskā noskaņā gatavoti ēdieni un atspirdzinoši dzērieni būs iegādājami par maksu.

“Finišam izraudzītā vieta – Abgunstes muiža Zaļeniekos ir gana atbilstoša itāliskai noskaņai – gan iekštelpās, gan pie muižas labi jūtas olīvkoki, nepiespiestā muižas apkārtne ar gaismu virtenēm un oranžērijām, labs ēdiens un skaista mūzika uzburs nepiespiestu saulainās zemes atmosfēru. Jau ap plkst. 14:00 sagaidīsim tūrisma rallija dalībniekus, kas savus auto izrādīs muižas pagalma, klēts un dārza zonās, arī ikvienu interesentu aicinām jau no plkst. 14 baudīt svētdienas pēcpusdienu Abgunstē starp skaistiem, saulē mirdzošiem auto, uzzinot daudzko jaunu par to modeļiem, turklāt sniedzot iespēju atkal kādu finansiālu devumu sniegt kā atbalstu Ukrainai” aicina Abgunstes muižas saimniece Asnāte Avotniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu atbalsta Itālijas vēstniecība Latvijā, IF apdrošināšana, Autofficina, Tehauto.

Pasākumā aicināti piedalīties gan klasiskie itāļu auto, gan arī modernie Alfa Romeo modeļi, ekipāžai nepieciešams viedtālrunis ar kameru un Whatsapp aplikaciju. Organizatori informē, ka foto orientēšanās punktiem būs iespēja piebraukt pa asfalta ceļiem, savukārt grants ceļu seguma izmantošana – pēc katra ieskatiem.

Dalībnieku reģistrācija un informācija par pasākumu ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībai Abgunstes muižas pasākumā iepriekš pieteikties nav nepieciešams.

Foto: No Abgunstes muižas arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.