Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunākās vakances: meklē darbiniekus pilsētas ražotnēs

SIA“SFM Latvia” aicina pievienoties komandai metālmateriālu metinātājus (MAG) un palīgstrādniekus, uzņēmums “CW TECHNICS” izsludinājis vakances metāla konstrukciju atslēdzniekam un lokmetinātājam (TIG), bet SIA “Universāls LTD”, paplašinot savu darbību, aicina darbā atslēdznieku – komplektētāju-, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“SFM Latvia” ir viens no lielākajiem industriālo iekārtu un mašīnbūves ražotājiem Latvijā. Attīstoties un paplašinoties, komandai aicināti pievienoties palīgstrādnieki, kuru pārziņā būs sagatavot metāla konstrukcijas virsmu krāsošanai – veikt otošanu, metināšanas šuvju hermetizēšanu, virsmas slīpēšanu. Atalgojums šajā amatā ir no 1497 līdz 2000 eiro.  Darba vieta – Langervaldes ielā 3, bet darba laiks – maiņās no pulksten 6 līdz 15 un no pulksten 15 līdz 24. Tāpat uzņēmumā aktuāla vakance MAG metinātājiem ar iepriekšēju pieredzi, kuru darba pienākumi būs veikt produktu saķeršanu un metināšanu atbilstoši izsniegtajiem rasējumiem, kā arī veikt metināšanas darbus ievērojot tehnoloģiju. Piedāvātais atalgojums ir no 9 –13 eiro stundā, bet darba laiks – no pulksten 6.30 līdz 15.30. Jebkurai no abām vakancēm pretendenti aicināti pieteikties, sūtot CV pa e-pastu: info@smf.lv līdz 31. jūlijam.

Uzņēmums SIA “CW TECHNICS”, kas nodarbojas ar metāla konstrukciju, tvertņu un cauruļvadu izgatavošanu, pastāvīgam darbam aicina darbā montieri – atslēdznieku ar vismaz divu gadu pieredzi metāla detaļu apstrādāšanā un montēšanā. Tāpat uzņēmumā izsludināta vakance lokmetinātājam metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG), kā arī ģeodēzistam. Katrā no vakancēm darba devējs piedāvā mēneša atalgojumu no 1400 eiro, kā arī veselības apdrošināšanu pēc noteikta laika. Faktiskā darba vieta ir Rubeņu ceļā 2N. Pretendenti uz metāla konstrukciju atslēdznieka vai lokmetinātāja vakanci aicināti pieteikties līdz 16. jūlijam, bet ģeodēzista vakancei pieteikšanās turpināsies līdz 2. augustam. Interesenti aicināti nosūtīt savu CV pa e-pastu info@cwtechnics.lv.

Savukārt SIA “Universāls LTD”, kas specializējas automobiļu (mikroautobusu) izgatavošanā un pārveidošanā, paplašina savu darbību un aicina darbā atslēdznieku – komplektētāju. Piedāvātais atalgojums ir no 7 līdz 10 eiro stundā, bet faktiskā darba vieta – Aviācijas iela 6. Pretendenti aicināti pieteikties līdz 17. jūlijam, zvanot pa tālruni 26973041 vai rakstot pa e-pastu arina.bondareva@universalsltd.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilsētā izsludinātas vakances arī konditoram, ergoterapeitam, aprūpētājam, ekonomistam, virtuves darbiniekam, fizioterapeitam, juristam, skolotājiem, sporta trenerim un daudziem citiem.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.