Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunie vieglatlēti pārvar LČ atlases kārtu

Roberts Marnauza (no kreisās), Anastasija Isajeva, Emīlija Brauna, Emīlija Vīksna un Karlīna Strēle ar treneriem Santu Lorenci un Marku Anzenavu.

Līdzdalībai U14 Latvijas čempionātā šogad organizētas atlases sacensības vairākās zonās. Uz galvenajām sacensībām, kas notiks 8. februārī Kuldīgā, celazīmi no katras zonas varēja iegūt četri attiecīgajā disciplīnā labākie plus vēl 10 augstāko rezultātu guvēji, un šo konkurenci izturējuši arī jaunie censoņi no Jelgavas novada un pilsētas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienvidu zonā, kur startēja mūsējie, no Jelgavas BJSS treneru Santas Lorences un Markus Anzenava audzēkņiem to tāllēkšanā spēja Emīlija Brauna (1. vieta), Karlīna Strēle (2.), Anastasija Isajeva (4.) un Marta Jakovicka (6.), bet 1000 metru skrējienā Emīlija Vīksna (1.) un Roberts Marnauza (2.). Pirmais 1000 metros savukārt bija vēl viens jelgavnieks – kluba „Piramida Triathlon” sportists Everts Pikšēns (treneris Vladimirs Kuzmenko). Abas Emīlijas, Karlīna un Anastasija Kuldīgā skries arī 4×160 metru stafeti, kur atlases sacensībās izcīnīja pirmo vietu.

No Jelgavas novada Sporta centra treneres Lailas Nagles audzēkņiem uz čempionātu Kuldīgā dosies tāllēkšanā šo iespēju nopelnījušie Oskars Dinka (1.) un Elīza Grasmane (5.), 60 metru barjerskrējienā – Elza Černuho (2.) un tikpat garā gludajā distancē Kristers Balans (3.). Vairākiem no minētajiem sasniegtais rezultāts ļaus startēt ne tikai šajās disciplīnās.

Foto no treneru privātā arhīva

Kristers Balans
Oskars Dinka
Elza Černuho

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.