Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā atgriezīsies Nakts pusmaratons

Pēc dažu gadu pārtraukuma šovasar Jelgavā atkal notiks skriešanas svētki – Jelgavas Nakts pusmaratons. Pasākums notiks 29. jūlijā, un marta vidū sāksies reģistrēšanās, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Skriešana Jelgavā ir populāra, un iepriekšējie Jelgavas Nakts pusmaratoni bija ļoti apmeklēti – tajos piedalījās ne tikai jelgavnieki, bet arī skrējēji no citām Latvijas pilsētām un citām valstīm. Tāpēc mums ir prieks šogad atkal jelgavniekiem un pilsētas viesiem piedāvāt skriešanas svētkus, un ceram, ka dalībnieki pēc šāda pasākuma pilsētā ir noilgojušies tāpat kā mēs,” norāda Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktors Juris Kaminskis.

Jelgavas Nakts pusmaratonā distances būs jau ierastās – pieci kilometri, desmit kilometri un 21,0975 kilometri jeb pusmaratons. “Būs arī bērnu skrējieni, mazuļu rāpošanas sacensības un plānots ieviest arī ko jaunu, kas varētu būt stafetes skrējiens”, ieskicē pasākuma organizatoru “Baltic Events” pārstāvis Jānis Pinkulis, piebilstot, ka piedalīties aicināti arī nūjotāji.

“Tas nebūs tikai skriešanas pasākums. Ir paredzēta arī izklaidējošā daļa visas dienas garumā – ar muzikāliem priekšnesumiem, papildu aktivitātēm,” stāsta J.Pinkulis, uzsverot, ka Jelgava joprojām ir vienīgā pilsēta Latvijā, kurā pusmaratons notiks vakarā, nevis, kā ierasts, no rīta vai pa dienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģistrācija sāksies marta vidū

Reģistrācija Jelgavas Nakts pusmaratonam sāksies marta vidū ar īpašu starta nedēļas nogali un labākajām cenām. Nākot pasākumam arvien tuvāk, dalības maksa palielināsies. Reģistrēties Jelgavas Nakts pusmaratonam varēs mājaslapās www.jelgavasnaktspusmaratons.lv vai www.sportlat.lv, kā arī “Sportland” veikalos. Dalībniekam būs jānorāda šādi dati: vārds, uzvārds, dzimšanas dati, kontaktinformācija. Maksājums būs jāveic uzreiz pēc reģistrācijas.

Treniņos varēs nopelnīt “brīvbiļeti”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai palielinātu interesi par skrējienu un palīdzētu dalībniekiem labāk tam sagatavoties, tiks rīkots treniņu cikls, turklāt dalībnieki, kuri apmeklēs visus treniņus, iegūs iespēju Jelgavas Nakts pusmaratonā piedalīties bez maksas jebkurā no piedāvātajām distancēm. “Plānots, ka treniņi sāksies aprīlī, un to regularitāte varētu pieaugt, tuvojoties pusmaratonam. Piemēram, aprīlī tas varētu būt viens treniņš, maijā jau divi, jūnijā – trīs un jūlijā – jau kā iknedēļas notikums,” stāsta J.Pinkulis. Plānots, ka treniņos pievienosies īpašie viesi – gan sportisti, gan citas atpazīstamas personas, kas lielākoties saistītas ar Jelgavu.

Jelgavas Nakts pusmaratonu rīko kompānija “Baltic Events” sadarbībā ar “Sporta servisa centru” un “Sportland”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.