Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā noslēgusies Rubeņu ceļa jaunā posma izbūve

Noslēgušies būvdarbi jaunizbūvētajā Rubeņu ceļa posmā no Neretas ielas līdz Garozas ielai, sakārtojot infrastruktūru, lai attīstītu uzņēmējdarbību depo mikrorajonā.

Noslēgušies būvdarbi jaunizbūvētajā Rubeņu ceļa posmā no Neretas ielas līdz Garozas ielai, sakārtojot infrastruktūru, lai attīstītu uzņēmējdarbību depo mikrorajonā, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunais Rubeņu ceļa posms izbūvēts, īstenojot Eiropas Savienības fonda projektu “Tehniskās infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības attīstībai degradētajā teritorijā, 2. kārta”. Šī projekta mērķis ir palielināt privāto investīciju apjomu Jelgavā, ieguldot komercdarbības attīstībā atbilstoši pašvaldības attīstības programmā noteiktajai teritorijas ekonomiskajai specializācijai. Projektā kopumā realizētas sešas būvniecības ieceres – ielas turpinājuma izbūve, elektroapgādes, ūdensvada un kanalizācijas izbūve rūpnieciskajā teritorijā, apgaismojuma, elektronisko sakaru tīklu un gāzes vada izbūve Rubeņu ceļā. 

Rubeņu ceļa posmā no Neretas ielas līdz Garozas ielai izbūvēta jauna brauktuve ar bruģakmens segumu 589,55 metru garumā un bruģēta apvienotā gājēju un velosipēdistu ietve 3 metru platumā. Ietvē iestrādātas vadlīnijas cilvēkiem ar redzes traucējumiem. 

Izbūvēts ūdensvads posmā no Neretas ielas līdz Garozas ielai un no Garozas ielas līdz īpašumam Rubeņu ceļā 10/12, saimnieciskās un lietus kanalizācijas tīkli, gāzes vads un elektrības tīkli. Ierīkojot ielu apgaismojumu, uzstādīti 22 jauni apgaismes balsti ar LED gaismekļiem. Ierīkota arī sakaru kanalizācija. Sakārtota zaļā zona, uzberot melnzemi un iesējot zālienu. Uz pavasari atlikta horizontālā ielu apzīmējuma ieklāšana, kad šādiem darbiem būs labvēlīgāki laikapstākļi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbus jaunizbūvētajā Rubeņu ceļa posmā SIA “Baltijas Būve” sāka 2021. gada janvārī. Būvdarbiem noslēdzoties, radīta labvēlīga vide komersantu attīstībai, jaunu darba vietu izveidei un privāto investīciju palielinājumam Jelgavas valstspilsētā. 

Kopējās projekta izmaksas ir 2 373 719,01 eiro, no tām 1 068 596,78 eiro ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, 307 941,85 eiro ir valsts budžeta dotācija pašvaldībām un 997 180,38 eiro ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

Foto : “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.