Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā notiks mākslas vingrošanas sacensības

Marta sākumā, no 3. līdz 5. martam, Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā notiks sacensības mākslas vingrošanā, ko aicināti apmeklēt arī skatītāji. Šogad sacensībām pieteikušās ap 500 dalībnieču no Latvijas un Lietuvas, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trīs dienu maratons sāksies ar Jelgavas čempionātu mākslas vingrošanā grupu vingrojumos. Tajā piedalīties var vingrotājas jau no astoņu gadu vecuma. Jaunākajā vecuma grupā komandai būs jādemonstrē vingrojums bez priekšmeta, 9–11 gadus jaunās sportistes demonstrēs vingrojumu ar apļiem, 10–12 gadus jaunās dalībnieces – vingrojumu ar bumbām, 11–13 gadus jaunās dalībnieces – ar vālītēm, 12–14 gadus jaunās dalībnieces – ar lentēm, savukārt 13–15 gadus jaunās dalībnieces izpildīs vingrojumu ar auklām un ar bumbām. Grupu vingrojumu čempionātam pieteikušās 150 dalībnieces, tostarp četras Jelgavas komandas.

3. marta pēcpusdienā sāksies un līdz pat 5. marta vakaram turpināsies XIV Jelgavas atklātais čempionāts mākslas vingrošanā “Baltic Flower 2023”. Sacensībās piedalīsies vingrotājas, kas dzimušas 2014. gadā un vecākas, līdz pat senioru klasei. Sportistes izpildīs divus vingrojumus ar kādu no priekšmetiem – lenta, bumba, vālītes, aplis – pēc izvēles. Uzvarētājas tiks noteiktas, summējot rezultātus abos vingrojumos. Dalībai individuālajās sacensībās pieteikušās 350 vingrotājas, tostarp 28 Jelgavas mākslas vingrotājas.

Starti visas sacensību dienas sāksies pulksten 10 un ilgs līdz apmēram pulksten 20 vakarā. Sacensības aicināti apmeklēt arī skatītāji, ieeja – bez maksas. Sacensībām varēs sekot līdz arī tiešraidē. Informācija par tiešraidi tiks publicēta kluba “Baltic Flower” Facebook lapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības organizē sporta klubs “Baltic Flower” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”. Jelgavā mākslas vingrošanas sacensības notiek jau vairāk nekā desmit gadus un to galvenais mērķis ir saglabāt un attīstīt mākslas vingrošanas tradīcijas Jelgavā un  Latvijā.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.