Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā remontē avārijas bedres

“Pilsētsaimniecībā” uzsver, ka pilsētas ielu seguma stāvoklis tiek apsekots regulāri un nepieciešamības gadījumā tiek organizēts bīstamo bedru remonts.

Vairākās Jelgavas ielās, lai uzlabotu satiksmes drošību, tiek veikts avārijas bedrīšu remonts ar auksto asfaltbetonu. Tādējādi tiek nodrošināta avārijas situāciju novēršana un droša satiksme līdz brīdim, kad laikapstākļi ļaus veikt plānveida bedrīšu remontu ar karsto asfaltbetonu – tas iespējams, tikai vidējai diennakts gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz +10 grādiem, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka tieši mainīgo laikapstākļu rezultātā pastiprināti uz ielām veidojas bedres. Ja bedre izveidojas lielāka par 0,1 kvadrātmetru un ir dziļāka par pieciem centimetriem, tā uzskatāma par bīstamu, sevišķi uz maģistrālajām un tranzīta ielām.

Avārijas bedrītes šonedēļ tiek labotas Miera ielā un Aizsargu ielā, tāpat avārijas bedres turpinās labot vietās, kur tās veidojas no jauna.

Ar auksto asfaltbetonu jau 2021. gada decembrī labotas bedres Lielajā ielā, Kārniņu ceļā, Aizsargu ielā, Pilssalas ielā, Dobeles šosejā, Tērvetes ielā, Miera ielā, Blaumaņa ielā, Pasta ielā, Akadēmijas ielā, Sudrabu Edžus ielā, Filozofu ielā, Atmodas ielā, Staļģenes ielā, Lietuvas šosejā, Cukura ielā, Aviācijas ielā, Elektrības ielā un Garozas ielā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bedru remontu pilsētā veic SIA “Kulk”.

“Pilsētsaimniecībā” uzsver, ka pilsētas ielu seguma stāvoklis tiek apsekots regulāri un nepieciešamības gadījumā tiek organizēts bīstamo bedru remonts. Taču arī iedzīvotāji par problēmām pilsētas ielu segumā aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

  1. kā reiz divi čalīši uz aizsargu ielas šodien ap pusdienlaiku lietū smieklīgi izskatījās. Lāpsta un ķerra bedrīšu lāpīšanai… Runā, ka drīz autovadītājiem pašiem būs jābrauc uz igati pēc aukstā asfalta un koka baļķa blietēšanai un jāaizber katram 10 bedres. Tā varēšot arī soda punktus norakstīt un nodzertās tiesības dabūt atpakaļ . 100 bedres aizblietētas un punkts nost. 10k bedres un nekad neesi sēdējis pie stūres šmigā

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.