Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā Staļģenes ielas posmā atjauno asfalta segumu

Jelgavā sākti Staļģenes ielas seguma atjaunošanas darbi aptuveni 800 metrus garā posmā no Vīksnas ielas līdz Kārniņu ceļam. Darbi Staļģenes ielā uzsākti ar apauguma noņemšanu un rezerves komunikāciju cauruļu izbūvi, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Minētais Staļģenes ielas posms tilta pār Platones upi Bauskas ielā izbūves darbu laikā tika izmantots kā būvmateriālu un tehnikas pievedamais ceļš, kā rezultātā pasliktinājās ielas esošais segums – izveidojušās bedres un iesēdumi. Šobrīd tiek veikta šī posma seguma atjaunošana, kas ietver vecā asfaltbetona nofrēzēšanu, reciklēšanu un asfaltbetona seguma ieklāšanu.

Būvdarbu laikā ir slēgta satiksme Staļģenes ielas posmā no Vīksnas ielas līdz Kārniņu ceļam. Apbraucamais ceļš tiek organizēts pa Bauskas ielu, Miera ielu, Aizsargu ielu un Kārniņu ceļu. Pilsētas sabiedriskais transports asfalta frēzēšanas laikā kursē pa esošo maršrutu, vien autobusu pieturas “Siera muiža” ir pārceltas uz Staļģenes ielu posmā starp Vaivaru un Vīksnas ielām. Taču izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā būs asfaltēšanas laikā.

Asfaltēšanas laikā netiks apkalpota autobusu pietura “Rosība” abos virzienos, sabiedriskais transports 7. maršrutā darbu veikšanas zonu apbrauks pa Rudzu un Vīksnas ielu. Abos virzienos uz Kārniņu ceļa pirms Aizsargu ielas virziena no Kārniņu puses tiks uzstādītas pagaidu autobusu pieturvietas, kā norādīts shēmā. Asfaltēšanās darbu veikšanas laikā iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās 7. maršruta “Kārniņi- Meiju ceļš” reisos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gājēju kustība iespējama pa esošajām ceļa nomalēm. Iedzīvotāji aicināti būt uzmanīgi, atrodoties būvdarbu zonas tuvumā.

Iedzīvotāji aicināti ievērot izvietotās ceļa zīmes.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.