Jelgavas futbolistes pārliecinoši pārspēj talsinieces

Futbola komanda “FK Jelgava” sestdien izbraukumā Sieviešu 1. līgas spēlē pārliecinoši pārspēja pretinieces no “FC Talsi” ar rezultātu 7:1 (4:1, 3:0). Alise Keita Baltrušaite spēles gaitā guva veselus trīs vārtus.

Spēle iesākās ar ātriem “FC Talsi” gūtiem vārtiem spēles 16. minūtē, kurus guva Reičela Andrea Laumane. Šī neveiksme nespēja apstādināt “FK Jelgava” meitenes, kuras ne tikai atspēlējās, bet pilnībā pārspēja pretinieces.

Pirmajā puslaikā trīs vārtus talsinieču vārtos ieraidīja Alise Keita Baltrušaite un vienus Ketija Daukšte.

Otrajā puslaikā Ketija Daukšte atkārtoja savu panākumu, bet Ance Daibe un Rendija Baltrušaite guva pa vieniem vārtiem.

“FK Jelgava” sportistes guva panākumu, kuru no viņiem visi gaidīja, izcīnot svarīgus trīs punktus turnīra tabulā. Sieviešu 1. līgas čempionātā ir ļoti blīvi rezultāti un labam sniegumam ir svarīgs katrs punkts.

18. jūnijā savās mājās “FK Jelgava” futbolistes tiksies ar pretiniecēm no “Rēzeknes BJSS” un cīņas iznākums būs ļoti svarīgs priekš pozīcijas uzlabošanas turnīra tabulā.

“FC Talsi” – “FK Jelgava” 1:7 (1:4; 0:3)

Vārti: 16′ Reičela Andrea Laumane, 27′ Alise Keita Baltrušaite, 29′ Ketija Daukšte, 35′ Alise Keita Baltrušaite, 40′ Alise Keita Baltrušaite, 64′ Ketija Daukšte, 83′ Ance Daibe, 89′ Rendija Baltrušaite.

Brīdinājum: 82′ Dārta Silgale.

Galvenais tiesnesis:Agnis Kurpnieks.

Komandu sastāvi

“FC Talsi”: Sofija Žižmanova (G), Reičela Andrea Laumane, Viktorija Rakčejeva, Valērija Tatjana Čuriļina, Vanesa Aleksīna, Keita Kiškorne, Elisa Eihvalde, Sigita Mitenberga (45′ Evelīna Liepiņa), Aija Everita Tesļuka, Dārta Silgale (C), Deina Pavāre; rezervistes: Elīna Šustova, Diāna Šņepste ; galvenais treneris: Aivars Eņģelis.

“FK Jelgava”: Elza Renāte Strazdiņa (C) (G), Alise Keita Baltrušaite, Rendija Baltrušaite, Aļona Pagora, Santa Baltause (56′ Ance Daibe), Estere Pikša, Jevgēņija Blūma (45′ Karolina Auziņa), Kate Rozenvalde (56′ Anna Bogdanova), Denīze Marta Medinika, Ketija Daukšte, Daniela Miļūna; galvenais treneris: Aleksejs Osipovs.