Jelgavnieki 3. līgā turpina ar uzvarām

Jelgavas futbola komandas brīvdienās aizvadījušas otrās kārtas spēles “Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonā un izcīnīja tajās uzvaras. “FS Jelgava-2” izbraukumā ar rezultātu 4:0 (3:0; 1:0) pieveica pretiniekus no FK “Iecava”. Savukārt “JFC Jelgava” savās mājās ar rezultātu 2:0 pieveica “Saldus SS/Brocēnu BJSS” futbolistus.

“FS Jelgava-2”

“FS Jelgava-2”, kurā pārsvarā spēlē pilsētas U-18 komandas futbolisti, jau spēles 6. minūtē atklāja rezultātu, bet pēc sešpadsmit minūtēm to dubultoja. Abus vārtus guvumus izpildīja Artūrs Janovskis. Puslaika beigās trešos vārtus guva Iļja Puhovs.

Otrajā puslaikā vārtu birums nav bijis bagāts, jo jelgavnieki jau bijuši ieguvuši psiholoģisko pārsvaru. Piecas minūtēs līdz spēles pamatlaika beigām ceturto bumbu vārtos ieraidīja Kristaps Ričards Sleņgis, kurš spēlē arī Nākotnes līgas komandā – 4:0.

“JFC Jelgava”

Pilsētas pieredzējušo futbolistu komanda “JFC Jelgava” Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā uzņēma pretiniekus no “Saldus SS/Brocēnu BJSS”. Spēles pirmajā puslaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrā sākumā Aldis Trukšānas un Jēkabs Šteinburgs sagādāja uzvaras vārtus – 2:0.

Nākamās spēles

Abas Jelgavas 3. līgas komandas šobrīd ieņem turnīra tabulas augšējās pozīcijas un cerēsim, ka tās tas saglabāsies turpmāk. “FS Jelgava-2” nākamajā kārtā 22. maijā spēlēs pret “Saldus SS/Brocēnu BJSS”, bet “JFC Jelgava” 5. jūnijā dosies izbraukumā, lai tiktos ar FK “Dobele Allegro”.