“JFC Jelgava” izstājas no cīņas par Latvijas kausu

27. maijā, Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā futbola komanda “JFC Jelgava” ar rezultātu 3:4 (2:0; 1:3) piekāpās 3. līgas “JFK Daugava/Salaspils FS” vienībai un izstājās no turpmākās cīņas par “Atbildīgas spēles” Latvijas kausu.

“JFC Jelgava” pārliecinoši uzsāka šo spēli cīņā par Latvijas kausu. Pirmā puslaikā 14. un 20. minūtē jelgavnieku bombardieris Ričards Jirgensons izvirzīja savu komandu pārliecinošā vadībā ar divu bumbu pārsvaru – 2:0.

Diemžēl otrā puslaika sākumā viesiem izdevies ātri šo pārsvaru samazināt. 52. minūtē ar 11 metru soda sitiena palīdzību vārtus guva Artjoms Pavloskis, bet trīs minūtes vēlāk precīzs bija Sandis Švāns – 2:2.

77. minūtē “JFC Jelgava” futbolists Helvijs Staļģis neveiksmīgi ieraidīja bumbu savos vārtos. Divas minūtes Ričards Jirgensons šo neveiksmi izlaboja – 3:3.

Diemžēl spēles pamatlaika pēdējā minūtē “JFK Daugava/Salaspils FS” futbolists Artjoms Pavlovskis izrāva uzvaru un lika “JFC Jelgava” pārtraukt cīņu par “Atbildīgas spēles” Latvijas kausu – 3:4.

Ričards Jirgensons spēlē guva 100. vārtus “JFC Jelgava” atjaunotās komandas vēsturē. Ričardam šis nebija vienīgais panākums šajā spēlē. Pirms tās viņš piedalījās “Stiprais ugunsdzēsējs” sacensībās un izcīnīja Latvijas otrā spēcīgākā glābēja titulu.

4. jūnijā “JFC Jelgava” dosies izbraukumā, lai “Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas turnīra ietvaros tikties ar grupas līderiem “FK Iecava”. Turnīrā tabulā jelgavnieki atpaliek par trīs punktiem un uzvaras gadījumā viņi var apsteigt pretiniekus cīņā par līdera titulu.