Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Katru mēnesi pa spriedumam

Dobelnieks Māris L. divu mēnešu laikā noklausījās divus notiesājošus spriedumus. Kad abus sodus saskaitīja kopā, iznāca, ka – ja ne pilnīgi visu vasaru, tad Līgosvētkus un Jāņus notiesātais noteikti pavadīs aiz restēm. Spriedumi stājušies spēkā.

4. aprīlī ar Zemgales rajona tiesas Dobelē ar tiesneses Noras Pakules spriedumu Māris tika atzīts par vainīgu četrās zādzībās, kas izdarītas no viena un tā paša pašapkalpošanās veikala. 2024. gada 8. februārī viņš, paslēpjot virsdrēbēs, nočiepa divas puslitra pudeles ar alkoholisku dzērienu 4,58 eiro vērtībā. 18. februārī Māra guvums bija trīs pudeles alkohola 8,67 eiro vērtībā. Tās viņš ielika mugursomā un pagāja garām kasēm. 9. martā, izmantojot mugursomu, vīrietis nozaga uzreiz četras puslitra pudeles ar alkoholisku dzērienu, nodarot veikalam zaudējumus 12 eiro apmērā. 11. martā Māris savu “triku” ar mugursomu un četrām pudelēm 12 eiro vērtībā atkārtoja, jau atkal ārpus kasu zonas iznesot alkoholisko dzērienu, nesamaksājot par to.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.