“KOOVEE” revanšējas pret “Zemgale/LLU” (FOTO, VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” savās mājās ar rezultātu 1:3 (0:0; 1:1: 0:2) piekāpās Tamperes komandai “KOOVEE”, negūstot svarīgus punktus Somijas “Mestis” regulārā čempionātā. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā vairākumā guva uzbrucējs Ričards Bernhards.

Jelgavnieku galvenais treneris Artis Ābols uz šo spēli, salīdzinot ar vakardienu, veica nelielas izmaiņas. Uzbrucēji Rainers Rullers un Pēteris Purmalis apmainījās starp trešo un ceturto uzbrucēju virknējumu. Deniss Vilmanis palika rezervē, bet aizstāvēt vārtus atkal tika uzticēts Rihardam Cimermanim.

“KOOVEE” sastāvs arī nepiedzīvoja lielas izmaiņas. Trešajā uzbrucēju virknējumā Ville Nieminena vietā tika iecelts Jesens Nippeli no Somijas U-20 līgas komandas. Arī viesu vārtus sargāja vakardienas spēles vārtsargs Samu Pakarinens.

Viesi ļoti aktīvi uzsāka pirmo trešdaļu un ar ātrām un tālām piespēlēm mēģināja izlauzties cauri jelgavnieku aizsardzības valnim. “Zemgale/LLU” hokejisti pārdomāti nospēlēja savu vārtu priekšā un spēja nepieļaut somu plāna izpildi. Abas komandas cīnījās līdzvērtīgi un vārtus pirmajā trešdaļā neguva.

Otrās trešdaļas sākumā “KOOVEE” komanda nonāca mazākumā un diezgan ātri pēc precīzas saspēles Ričards Bernhards vairākumā guva pirmos vārtus – 1:0. Disciplīna abās komandās sāka klibot un nācās spēlēt četriem pret četriem. Šajā formātā Tamperes pilsētas hokejistiem paveicās izlīdzināt spēles rezultātu. Uzbrucējs Verneri Metsenens raidīja ripu garām vārtiem, bet trāpīja pa jelgavnieku aizsarga slidu un ielidoja vārtos – 1:1.

Trešās trešdaļas sākumā, spēlējot vairākumā, “KOOVEE” hokejistiem izdevās realizēt ātro vārtu gūšanas plānu, kuru viņi jau mēģināja realizēt spēles sākumā. Uzbrucējs Santu Hakanens no savas aizsardzības zonas atdeva tālo piespēli komandas biedram Oku Kangasniemi uz jelgavnieku aizsardzības zonas zilo līniju. Oko precīzi apstrādāja ripu un spēja izrauties aiz laukuma saimnieku mugurām un izslīdot viens pret viens ar Rihardu Cimermani – 1:2.

“Zemgale/LLU” hokejisti mēģināja izlīdzināt rezultātu, bet pat neskatoties uz iespējām spēlēt vairākumā, nespēja to paveikt. Savukārt spēles noslēgumā, kas jelgavnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, Oko Kangasniemi ieraidīja ripu tukšos vārtos – 1:3.

“Zemgale/LLU” hokejistiem šo neveiksmīgo spēli ir ātri jāaizmirst un jācenšas atjaunot spēkus, jo jau piektdien un sestdien Jelgavas ledus hallē aizvadīs spēles pret “TUTO Hockey” no Somijas pilsētas Turku.

“Zemgale/LLU” – “KOOVEE” 1:3 (0:0; 1:1; 0:2)

Vārtu guvēji: 22:42 Ričards Bernhards (Roķis, Homjakovs) – vairākums; 25:01 Verneri Metsänen (Pelamo, Ruusu) – četri pret četri; 40:10 Okko Kangasniemi (Kantola, Hakanen) – vairākums; 59:30 Okko Kangasniemi (Wehmas) – tukšos vārtos.

Komandu sastāvi

“Zemgale/LLU”: 1.maiņa – Ernests Bērziņš, Kristaps Roķis, Daniels Andersons, Renarts Džerods Alksnis, Daniels Goršanovs; 2.maiņa – Artūrs Karaša, Artūrs Homjakovs (zelta ķivere), Ričards Bernhards, Gustavs Krūmiņš, Patriks Seilis; 3.maiņa – Kristers Brauns, Gatis Gricinskis, Pēteris Purmalis, Haralds Rauls Slišāns, Edgars Adrians Kazaks; 4.maiņa – Roberts Baranovskis, Rainers Rullers, Kaspars Ziemiņš, Deniss Vilmans; vārtsargi – Rihards Cimermanis (vārtos), Deivs Deivids Rolovs; galvenais treneris – Artis Ābols.

“KOOVEE”: 1.maiņa – Okko Kangasniemi (zelta ķivere), Santtu Hakanen, Joona Korhonen, Oskari Kantola, Jeremi Wehmas; 2.maiņa – Aku Kinnari, Jesse Pelamo, Santeri Sillanpää, Elias Ruusu, Sebastian Soini; 3.maiņa – Jesse Nyppeli, Santeri Aalto, Vili-Jesper Koivula, Matias Hautala, Kalle Hällfors; 4.maiņa – Jere Kivimäki, Perttu Aho, Verneri Metsänen, Adam Wolin; vārtsargi – Samu Pakarinen (vārtos), Reima-Ville Roos; galvenais treneris – Miikka Kuusela.

Galvenie tiesneši: Uldis Bušs, Jevgenijs Griškevičs.