Līderu loma “JLSS U15” labi piestāv

JLSS U15 b

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi līdz 15 gadu vecumam arī decembrī saglabāja līderu lomu Latvijas bērnu un jauniešu hokeja čempionāta (LBJČH) B grupā.

Decembris “JLSS U15 B” hokejistiem iesākās ar spēli pret saviem tuvākiem pretiniekiem turnīra tabulā – HK “Prizma 08”. Sīvā cīņā jelgavniekus pievīla disciplīnas ievērošana un nācās piekāpties ar vienu vārtu zaudējumu 0:1 (0:0; 0:1: 0:0).

12.decembrī “JLSS U15 B” savās mājās uzņēma vienaudžus no “Talsu NSS/THK”. Atšķirībā no pirmās savstarpējās spēles, kurā viesi tika sagrauti ar rezultātu 10:0, šoreiz cīkstēšanās bija nopietnāka.

Pirmo trešdaļu komandas aizvadīja bez vārtu guvumiem, bet otrās trešdaļas sākumā jelgavniekus vadībā izvirzīja Artis Upītis. Pēc gūtiem vārtiem “JLSS U15 B” pietrūka koncentrācijas, kas ļāva “Talsu NSS/THK” hokejistiem līdz trešdaļas beigām izvirzīties vadība ar vienu vārtu pārsvaru – 1:2. Trešajā trešdaļā mūsu hokejisti bija krietni motivētāki un guva četrus vārtus, izcīnot svarīgu uzvaru ar rezultātu 5:2 (0:0; 1:2; 4:0).

19.decembrī “JLSS U15 B” tikās ar turnīra tabulas vidusdaļas vienību “Falkons 2008”, kurā uzvaru izdevās panākt tikai divas minūtes līdz spēles beigām. Pirmajā trešdaļā jelgavnieki pārliecinoši izvirzījās vadība ar trim gūtiem vārtiem – 3:0.

Otrajā trešdaļā pārāki bija rīdzinieki, kuri spēja atgūt divus vārtus – 3:2. Dramatiski norisinājās trešā trešdaļa. “JLSS U15 B” ātri izmantoja vairākumu uz izvirzījās spēles vadība ar divu vārtu pārsvaru, bet jau pēc dažām minūtēm nonāca lielā mazākumā, kurā viesi spēja izlīdzināt spēles rezultātu – 4:4. Tikai divas minūtes līdz spēles beigām aizsarga Edvarda Grinsona gūtie vārti atnesa komandai svarīgu uzvaru – 5:4 (3:0; 0:2; 2:2).

“JLSS U15 B” pēc 11 aizvadītām spēlēm ar 22 punktiem ieņem LBJČH B grupā pirmo vietu turnīra tabulā. Tuvākie pretinieki no HK “Prizma 08” ar 20 punktiem ieņem otro pozīciju, bet viņi aizvadīja par 3 spēlēm mazāk un nopietni apdraud jelgavnieku pozīciju čempionātā.

Jelgavas jauniem hokejistiem janvārī būs ārkārtīgi svarīgi cīnīties par uzvarām katrā spēlē, lai arī to var apgrūtināt neskaidrības ar spēļu grafikiem.