Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Māmiņdienu svinēs visos stūros

Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar RAF apkaimes biedrību un Jelgava Pārlielupes pamatskolu, kā arī vietējām ģimenēm sestdien 13. maijā no pulkst. 11 līdz 16 pamatskolas stadionā rīkos Ģimeņu svētkus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētku vietā ir jau padomāts par piecu veidu stūrīšiem ar dažādiem uzdevumiem. Pirmajā “Izglītojošajā EKO stūrītī dalībniekiem, piemēram, būs iespēja izpētīt dažādus materiālus, kuros var iegravēt savas ģimenes uzvārdu koka medaļā. Savukārt “Spēļu stūrītī” ģimenes lokā būs aicinātas uzspēlēt lielformāta dambreti, galda futbolu, diska golfu, novusu, klasītes. “Sporta stūrītī” ģimenes gaidīs vairāki izaicinājumi un šķēršļu joslas. Bet “Radošais stūrītis” būs domāts tam, lai uzzīmētu savu ģimeni vai izveidotu foto rāmīti ģimenes fotogrāfijai. Varēs pamēģināt izgatavot magnētu un atslēgu piekariņu. “Atmiņu stūrītī” bērniem un vecākiem tiks dota brīvība apgleznot savu seju un tad uzņemt ģimenes kopīgo bildi.

“Mudināsim ģimenes pievērst uzmanību un savā starpā pārrunāt arī savas tradīcijas un kopīgas vērtības, savus mērķus un sasniegumus, savas stiprās puses un izaugsmes iespējas. Šāda veida pasākumu rīkosim pirmo reizi. Vēlamies izcelt un godināt ģimeni kā vērtību!” raksta svētku rīkotāji.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kā arī Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde ”Sabiedriskais centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt biedrība “Ģimene nākotnei” sadarbībā ar Jelgavas Pensionāru biedrību piektdien 12. maijā no plkst. 14 līdz 16 Dobeles ielā 62A gatavos Māmiņdienas dāvanas. Māmiņdienas piedāvājumā ir arī maksas pasākumi, kuros parasti notiek iepriekšēja pieteikšanās. Tāds, piemēram, ģimeņu pārgājiens apkārt Gulbju ezeram Tērvetē.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.