Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Mārtiņš Dzierkals sāka trenēties trīs gadu vecumā

Pasaules čempionātam hokejā īpaši jūt līdzi agrākā jelgavniece Aija Dzierkale. Viņa ir Latvijas komandas ātrākā hokejista Mārtiņa Dzierkala mamma. Pirms pieciem gadiem Dzierkalu ģimene pārcēlās no Jelgavas uz Salnavu Latgalē.

A.Dzierkale stāsta, ka Mārtiņš sporta gaitas sāka trīs gadu vecumā Rīgas hokeja klubā “Sāga”, kura prezidents Ralfs Bukarts vadīja jauniešu sportisko izaugsmi. “Mūsu ģimenē ir tāda nostādne, ka visiem ir jādara kaut kas nopietns. Nopietns tādā ziņā, ka veikums var noderēt nākotnē. Nesēžam pie televizora ar telefonu rokās.

Ja sporto, tad dari to pa īstam, nevis tikai aizej uz treniņu. Ja sports nepatīk, izvēlies ko citu. Bet, ja kas patīk, tad dari to no sirds,” teic A.Dzierkale. Beidzamos divus gadus Mārtiņš ir spēlējis Čehijā. Pēc sportista karjeras beigām viņš domā kļūt par treneri, jo patīk darbs ar bērniem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.