Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Nosvin Bukaišu pagasta svētkus

“Nedēļas notikušie Bukaišu pagasta, kultūras, sporta un prieka svētki noritēja divu dienu garumā. Šī gada svētku tematika bija zemenes,” stāsta Augstkalnes un Bukaišu kultūras  darba organizatore Liene Stepiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc viņas stāstītā, piektdienas vakarā Tautas nama zāli pārpildīja klausītāji, piedzīvojot tikšanos ar mākslinieku Vari Vētru, baudot sarunas, dzeju, dziesmas un vienkārši kopā būšanu. 

“Ņemot vērā, ka sestdien Tērvetē noritēja Traktordiena, tad mēs savus svētkus arī pielāgojām šim notikumam un sākām svinības vēlāk pēcpusdienā! Priecājamies, ka šogad spējām svētkus saorganizēt tā, lai aktivitātes noritētu dažādās pagasta centra teritorijās-  daudzdzīvokļu māju pagalmā, pie Bukaišu pagasta ēkas, Stārķu parkā, Tautas namā, parkā un pļavā pie Bukaišu Tautas nama,” paskaidro L.Stepiņa.

Svētku otrā diena iesākās ar Krimūnu amatierteātra “Skats” jaunāko iestudējumu “Ansis auns”. Pēc izrādes sākās svētku aktīvākā daļa, kur ikviens varēja savus spēkus un veiklību pierādīt sporta disciplīnās, kas saistītas ar zemeņu tematiku – zemeņu svēršana, zemeņu ēšana, zemeņu aklā lasīšana, zemeņu mešana mērķī un citas aktivitātes. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat ikvienam bija iespēja pie karikatūrista uzzīmēt savu portretu, piedalīties radošajās darbnīcās, bērni – izpriecāties piepūšamajā atrakcijā, kā arī veidojot lielos ziepju burbuļus, piedaloties meistarklasē ” Zemenītes šokolāde”. Svētku dalībnieki un viesi tika  cienāti ar mini pankūciņām, un zemeņu ievārījumu.

Svētku noslēgumā jautrā un nepiespiestā gaisotnē varēja baudīt komiķa Maksima Trivaškeviča Stand-up komēdijas izrādi. Svētki noslēdzās ar varenu un ļoti apmeklētu svētku balli, ko spēlēja mūziķis Ēriks Gruzniņš.

“Svētki tika aizvadīti godam! Tie bija skaisti prieka svētki! Paldies ikvienam par klātbūtni un gaidīsim atkal nākamgad – “Bukaišiem 420!” svētkos,” teic L. Stepiņa.

Foto: No organizatoru albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.