Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Parka ielas posmā ieklās jaunu asfaltu

Lai uzlabotu ceļa stāvokli un līdz ar to satiksmes drošību, šonedēļ sākti darbi Parka ielas posmā no Garozas ielas līdz Alkšņu ielai, kur tiks ieklāts jauns asfalta segums, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” skaidro, ka līdzšinējais cietais segums bija nolietojies un uz ceļa braucamās daļas ļoti ātri veidojās bedres. Pēc situācijas un iespēju izvērtēšanas nolemts Parka ielā no Garozas ielas līdz Alkšņu ielai – aptuveni 320 metru garā posmā – atjaunot asfalta segumu.

Šobrīd vecais asfalta segums jau noņemts un ceļš sagatavots jaunas asfalta kārtas ieklāšanai, tostarp nomainītas komunikāciju aku lūkas.

Jāpiebilst, ka uz remontdarbu laiku Parka ielas posmā no Garozas ielas līdz Alkšņu ielai ir noteikti satiksmes ierobežojumi un iedzīvotāji aicināti ievērot izvietotās ceļa zīmes. Tur slēgta viena braukšanas josla un divvirzienu satiksme organizēta ar ceļa zīmēm. Remontdarbu posmu iespējams apbraukt pa Garozas ielu, Rubeņu ceļu un Jauno ceļu. Gājēju kustība tiek organizēta gar ceļa darbu zonu pa ceļa nomali.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbus objektā veic SIA “KULK”, un tie plānoti līdz septembra beigām.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.