Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Peldētājiem sezonas svarīgākās pārbaudes

32 Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi līdz ar sešām trenerēm devušies uz Valmieru, kur Olimpiskā centra peldbaseinā šodien startē un trīs dienu garumā norisināsies Latvijas čempionāts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekšējā nedēļas nogalē visi jelgavnieki vēl pārbaudīja spēkus starptautiskā konkurencē Ķīpsalas baseinā „Madwave Challenge of Latvia” 3. posma sacensībās, kas vienlaikus bija arī noslēdzošais posms Latvijas kausa izcīņā. JSPS direktora vietnieks Māris Lindenbaums atklāj, ka jelgavnieku starp kopumā 750 sportistiem, kas četrās vecuma grupās pārstāvēja Latviju, Lietuvu, Igauniju un Ukrainu, šajā reizē bijis rekordskaits – 121 sportists. Nopelnīts arī prāvs medaļu klāsts un noslēgumā sponsora „Madwave” balvas, kas pienācās par labākajiem sasniegumiem visu trīs posmu kopvērtējumā.

Individuāli 2006.–2007. gadā dzimušo grupas kopvērtējumā no mūsējiem uzvaru izcīnīja Nikolass Deičmans, bet visa JSPS komanda seriālā izcēlās ar otru lielāko zelta medaļu kopskaitu, piekāpjoties vienīgi peldēšanas klubam „Ogre” (jelgavniekiem 15, ogrēniešiem 17).

Latvijas kausa noslēgumā 21. jūnijā Ķīpsalā vēl norisināsies finālsacensības, kurās piedalīsies atsevišķos posmos punktus izcīnījušie sportisti. M.Lindenbaums šajā sarakstā no puišiem nosauc N.Deičmanu, Ati Jurgenu, Denisu Petrago, Eliju Aleksejevu, Reini Vilciņu, Jaroslavu Orbidānu un Adrianu Pietkūnu, no meitenēm – Nikolu Elpi, Tīnu Kalnišķi, Mariju Selecku un Vitāliju Kuzinu. Valmierā savukārt starp Latvijas spēcīgāko sportistu startiem grafikā paredzēts arī fināls 2010.–2013. gadā dzimušo peldētāju sacensībām 200 metros, kur dalībniekus iepriekš noskaidroja pēc atlases mačiem reģionos. „No mūsējiem uz finālu dosies pēc rezultātiem Zemgales atlasē šīs tiesības izcīnījušie Timurs Kolosovs, Pauls Kažociņš, Una Millere un Edvards Deičmans,” pastāsta M.Lindenbaums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

JSPS medaļnieki savās vecuma grupās „Madwave Challenge” 3. posmā:

Zelts:

Elijs Aleksejevs 100 m tauriņstils

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kristīne Zinoviča 50 m uz muguras

Rūta Šķirus 100 m brass

Sudrabs:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nikolass Deičmans 50 un 200 m brīvais stils

Pauls Kažociņš 100 m uz muguras

Artjoms Fomenko 50 m brass

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Anna Geraseva 100 m uz muguras

Rūta Šķirus 50 m brass

Una Millere 50 m tauriņstils

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bronza:

Krišjānis Rozenbilds 50 m brīvais stils

Elijs Aleksejevs 100 m brīvais stils

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Artjoms Fomenko 100 m brass

Kārlis Vilciņš 50 m tauriņstils

Rūdis Sondors 200 m komplekss

Una Millere 100 m brīvais stils

Laura Šinkus 50 m uz muguras

Foto: JSPS

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.