Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pieņem sportisko izaicinājumu “Pavasara vēstneši”!

Martā Jelgavā startēs sportiskais izaicinājums “Pavasara vēstneši”, kurā dalībniekiem būs jākrāj aktivitātes kilometri. Pieteikties izaicinājumam var līdz 26. februārim platformā distantrace.com. Dalība izaicinājumā ir bez maksas, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šī izaicinājuma mērķis ir aktīvajiem jelgavniekiem piedāvāt treniņu motivāciju, savukārt ne tik aktīvos – mudināt izkustēties vairāk un biežāk,” norāda Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko.

Izaicinājums “Pavasara vēstneši” ilgs no 1. marta līdz 11. aprīlim. Noslēdzoties pieteikšanās termiņam, dalībnieki pēc nejaušības principa tiks sadalīti komandās, un komandu uzdevums būs krāt aktivitātes kilometrus kājām – soļojot, skrienot, nūjojot. Dalībnieks aktivitāti var veikt sev ērtā laikā un vietā. Lai aktivitāte tiktu ieskaitīta, tai jāilgst vismaz 30 minūtes, bet ne ilgāk kā trīs stundas. Katram dalībniekam dienā tiks ieskaitīta viena – ilgākā – aktivitāte. Lai aktivitāte tiktu ieskaitīta, tā jāreģistrē izaicinājuma profilā platformā distantrace.com. Saskaņā ar platformas lietošanas noteikumiem aktivitātei var pieteikties dalībnieki no 13 gadu vecuma.

Sacensību rezultāti tiks pārbaudīti, un sacensību organizatoram ir tiesības anulēt dalībnieka rezultātu, ja tas rada aizdomas, ka nav ievēroti godīgas spēles principi. Komandu rezultāti izaicinājuma noslēgumā tiks publicēti mājaslapā jelgava.lv. Uzvarētāju komanda tiks apbalvota ar balvām Brīvības stafešu laikā 4. maijā. Tāpat pa vienam pēc nejaušības principa izvēlētam dalībniekam no katras komandas saņems pārsteiguma balvu. Ar balvu saņēmējiem organizatori sazināsies personīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izaicinājums “Pavasara vēstneši” ir iniciatīvu cikla “Sportotava” sportiskā apņemšanās, un to organizē “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Jelgavas vieglatlētikas klubu.

Foto: Pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.