Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Piesaki labos stāstus “Latvijas Lepnumam”

Lai līdzcilvēku labie stāsti uzmirdzētu svinīgajā “Latvijas Lepnums” godināšanas ceremonijā, kas savu 20 gadu jubileju atzīmēs Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 18. novembrī, arī jelgavnieki ir aicināti iesniegt pieteikumus. Šogad kandidātus apbalvojumam var pieteikt līdz pat 16. jūlijam, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Latvijas Lepnums” ir mediju grupas “TV3 Group” projekts, kas katru gadu svinīgā godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar savu darbu un pašaizliedzību padara Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu. Gadu no gada tiek apbalvotas mīlošas ģimenes, drosmīgi glābēji, patriotiski skolotāji, mērķtiecīgi jaunieši un citi cilvēki, kas spējuši iedvesmot un kļūt par lielisku piemēru apkārtējiem.

Latvijas Lepnuma” balvas ik gadu tiek piešķirtas dažādās nominācijās. Pagājušajā gadā laureāti tika godināti kategorijās “Dižģimene”, “Jaunietis”, “Sirdsdarbs”, “Vairāk nekā prasa pienākums”, “Iedvesmotājs”, “Cilvēcība un drosme”, “Skolotājs”, “Novadnieks”, “Mediķis” un “Cilvēks cilvēkam”.

Dalies ar savu cilvēcības stāstu šeit.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.