Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sāk jauna rotaļu laukuma izveidi Spāru ielā

Būvdarbi Spāru ielā

Pamatojoties uz Jelgavas valstspilsētas pašvaldības 2023. gadā organizēto konkursu “Par līdzdalības projektu ideju īstenošanas konkursu” un Jelgavas iedzīvotāju balsojumu par sabiedrisko organizāciju un privātpersonu iesniegtajām apkaimju teritoriju attīstības idejām, šonedēļ uzsākti darbi pie jauna rotaļu laukuma izveides Spāru ielā uz zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 09000170447. Šobrīd notiek rotaļu laukuma izbūves sagatavošanās darbi, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rotaļu laukumā paredzēts ieklāt smilts segumu un uzstādīt divas rotaļu iekārtas – rotaļu komplekss bērniem no 6 līdz 14 gadu vecumam un divvietīgas šūpoles ar diviem bērnu sēdekļiem bērniem līdz 14 gadu vecumam, kā arī vienu vingrošanas iekārtu, kas paredzēta personām no 14 gadu vecuma.

Būvdarbu vieta ir norobežota. Lūgums vecākiem pieskatīt bērnus, rūpēties par bērnu drošību, atrodoties būvdarbu zonas tuvumā, un nepieļaut bērnu iekļūšanu laukuma norobežotajā daļā!

Jauno rotaļu laukumu plānots izbūvēt līdz 2024. gada septembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbu un iekārtu piegādi veiks SIA “Jūrmalas Mežaparki”. Būvuzraudzību veiks SIA “Būves Birojs”. Kopējās plānotās būvdarbu izmaksas: 19 907,38 euro ar PVN.

Rotaļu laukuma projekts Spāru ielā

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.