Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sestdien Jelgavas Valsts ģimnāzijā – koru skate

Sestdien, 15. aprīlī, pulksten 17 Jelgavas Valsts ģimnāzijā Mātera ielā 44 notiks XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku noslēguma koncerta “Kopā Augšup”, koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” un senioru koru koncerta koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skate. Tajā piedalīsies Jelgavas, Jelgavas novada un Olaines novada kori, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavu skatē pārstāvēs pašvaldības iestādes “Kultūra” jauktie kori “Balti”, “Mītava”, “Tik un tā” un “Zemgale”, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes sieviešu koris “Liepa”, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas jauniešu koris un Jelgavas Latviešu biedrības jauktais koris “Apkārt Latvijai”.

A un B grupas jauktie kori, kā arī sieviešu kori skatē izpildīs divus izlozes un vienu brīvas izvēles skaņdarbu no svētku koncertu koprepertuāra, bet vidusskolas vai jauniešu kori dziedās izlozes un brīvas izvēles skaņdarbu no svētku noslēguma koncerta repertuāra. Savukārt senioru kori izpildīs vienu izlozes skaņdarbu no svētku senioru koru koncerta repertuāra a cappella, vienu izlozes skaņdarbu ar pavadījumu un vienu brīvas izvēles skaņdarbu no senioru koru vai noslēguma koncerta repertuāra.

Jelgavas koru apriņķa dalībnieku atlases skati Jelgavas Valsts ģimnāzijā aicināti apmeklēt arī skatītāji. Ieeja – bez maksas.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.