Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šodien atklās bērnudārzu “Alnītis”

Šodien, 14. aprīlī, ar jauno audzēkņu un viņu vecāku piedalīšanos atklās jauno pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi “Alnītis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai risinātu pieprasījumu pēc vietām pašvaldības bērnudārzos, īstenojot projektu “Ēkas pārbūve par pirmsskolas izglītības iestādi Brīvības bulvārī 31A, Jelgavā”, Brīvības bulvārī 31A ir izveidota mūsdienīga pirmsskolas izglītības iestāde. Bērnudārzs “Alnītis” ir 12. pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde, un vairāk nekā 100 mazo jelgavnieku kopā ar vecākiem piedalīsies tā atklāšanā, iepazīsies ar grupiņām un iestādes personālu. Kopumā iestādē izveidotas astoņas grupas, taču no nākamās nedēļas darbu sāks sešas, bet paralēli turpināsies vēl divu grupu komplektācija. Kopumā bērnudārzā paredzētas 160 vietas.

Jaunā bērnudārza kopējā platība ir 2019 kvadrātmetri, ēkai ir divi korpusi un trīs stāvi. Pirmajā un otrajā stāvā izveidotas astoņas grupiņas, ēkas pirmajā stāvā ir virtuve, koplietošanas telpa, otrajā stāvā ierīkota sporta zāle un telpa mūzikas nodarbībām, bet ēkas trešajā stāvā jeb mansardā atrodas administrācijas kabineti, mākslas telpa, metodiskais kabinets ar interaktīvo tāfeli, nelielu bibliotēku un speciālu vietu ar pakāpieniem, ko iestādes audzēkņi varēs izmantot, lai skatītos mācību filmas. Tur atrodas arī speciālistu – logopēda, medmāsas, sociālā pedagoga un psihologa – kabinets.  

Būvdarbi Brīvības bulvārī 31A tika uzsākti 2020. gada oktobrī, un tos konkursa kārtībā veica SIA “Selva būve” par 3 026 100,94 eiro, būvuzraudzību nodrošināja SIA “Latvijas būvuzraugs” par 24 706,72 eiro, bet būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību – SIA “Būvdizains” par 33 880 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka jaunā bērnudārza nosaukumu izvēlējās jelgavnieki. Jelgavas mājaslapā par jaunās izglītības iestādes nosaukumu visbiežāk – 774 reizes – iedzīvotāji bija nobalsojuši par variantu “Alnītis”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.