Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šomēnes Jelgavā norisināsies “Green Tech Hakatons”

No 19.maija līdz 21.maijam norisināsies biedrības “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes rīkotais “Green Tech Hakatons”, aģentūrai LETA pavēstīja pasākuma organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Green Tech Hakatona” mērķis ir savienot studentus, jauniešus un Latvijas uzņēmumus, lai sekmētu jauniešu izpratni par uzņēmējdarbību, procesiem un aktualitātēm biznesa vidē, un veicinātu radošas idejas uzņēmumu izaicinājumu risināšanā. Dalībnieki ir aicināti ne tikai risināt komersantu izaicinājumus, bet arī attīstīt un pilnveidot savu biznesa ideju, iegūt jaunus sadarbības partnerus un saņemt atbalstu uzņēmējspēju veicinošajā projektā “Studentu inovācijas programma”.

Ideju maratonā 48 stundu laikā dalībniekiem būs iespēja risināt Latvijā zināmu uzņēmumu izvirzītos izaicinājumus un attīstīt savas biznesa idejas.

Pasākumā dalībniekiem būs iespēja piedalīties vairākās meistarklasēs, kas veicinās jaunu prasmju un rīku apgūšanu sekmīgai dalībai hakatonā, kā arī tiks organizētas individuālas mentoringa sesijas, kuru laikā mentori palīdzēs komandām iegūt nepieciešamos datus, piesaistīt nepieciešamos speciālistus un sniegs padomus idejas īstenošanai. Labākās idejas saņems motivējošas naudas balvas un papildu atbalstu idejas attīstībai un biznesa uzsākšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu darba procesu, hakatona dalībnieki tiek aicināti līdzi ņemt savas viedierīces un vismaz vienu portatīvo datoru uz komandu, kā arī tiem nepieciešamās uzlādes ierīces. Organizatori dalībniekiem nodrošinās telpas, kurās strādāt un radīt idejas, kā arī vietu, kur atpūsties un atgūt spēkus. Tostarp dalībniekiem tiks nodrošinātas ēdienreizes. Dalība hakatonā ir bez maksas.

Balvu fonds ir 3000 eiro vērtībā, un hakatonam var pieteikties ŠEIT.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.