Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šovasar Jelgavā būs divi pludmales volejbola turnīri

Arī šovasar Jelgavā, Pasta salas laukumos, notiks Jelgavas atklātās pludmales volejbola sacensības. Šogad notiks divi turnīri – 29. maijā un 27. augustā, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turnīrā var piedalīties visi spēlēt gribētāji bez vecuma, dzimuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojumiem – visi spēlēs kopā, nedalot atsevišķās grupās pēc vecuma vai dzimuma. Piesakoties līdz katra turnīra iepriekšējās dienas pulksten 23.59, pa e-pastu  vkbiolars@gmail.com iesūtot komandas vārdisko sastāvu, dalība būs bez maksas. Sacensību dienā, piesakoties uz vietas līdz pulksten 10.45, dalības maksa būs 10 eiro no komandas. 

Turnīri:

  • 29. maijā pulksten 11,
  • 27. augustā pulksten 11.

Komandu pārstāvju sanāksme un grupu izloze notiks sacensību dienā pulksten 10.45 pie Pasta salas volejbola laukumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrs turnīrs paredzēts divās kārtās, sākumā izspēlējot grupu turnīru, kurā komanda mērojas spēkiem ar savas apakšgrupas komandām. Otrajā kārtā iekļūs 16 stiprākās komandas, kuras noskaidros uzvarētāju pēc viena mīnusa “play-off” sistēmas. Atkarībā no pieteikto komandu skaita pārstāvju sanāksmes laikā izspēles kārtība var tikt mainīta.

Pasākuma mērķis ir sekmēt pludmales volejbola attīstību un popularitāti Jelgavā un valstī un popularizēt aktīvās atpūtas iespējas Jelgavā.

Sacensības organizē volejbola klubs “Biolars Olaine/Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.