Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sveiktas jaundzimušo novadnieku ģimenes

20. maijā jauniešu laikmetīgās mākslas festivāla “KULTŪRAUGS” ietvaros sveikti Jelgavas novada jaundzimušie, kas dzimuši no 2022. gada 1. oktobra līdz šī gada 1. martam un pirmreizēji deklarēti Jelgavas novadā, informē novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā laika posmā novadā deklarēti 95 mazuļi – 50 meitenes un 45 zēni. Visvairāk bērnu deklarēts Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldē – 27, Elejas pagastā – 8, Glūdas un Zaļenieku pagastā – 7, Svētes un Vircavas pagastā – 6, Jaunsvirlaukas un Salgales pagastā – 5, Kalnciema, Lielplatones, Platones, Valgundes un Vilces pagastā – 4, Līvbērzes pagastā – 3, Sesavas pagastā – 1.

Jaundzimušo novadnieku  ģimenes sveica domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis, kā arī pagasta pārvalžu vadītāji, pasniedzot simbolisku dāvanu – sudraba monētu, kuras reversā ir attēlots bērna pēdiņu nospiedums ar tekstu „Nes Jelgavas novadu pasaulē!”, savukārt monētas aversā redzams Jelgavas novada ģerbonis. Par sirsnīgu muzikālo apsveikumu rūpējās Čučumuižas rūķi, ļaujot pieaugušajiem uz mirkli atkal kavēties pasaku valstībā.

Jaundzimušos un viņu vecākus Jelgavas novada pašvaldība sveic kopš 2012. gada.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamais pasākums plānots šī gada 1. decembrī Valgundes pagastā.

Foto: jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.