Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sveikti mazie jelgavnieki

Tradicionāli vasaras saulgriežu laikā tiek sveikti jaundzimušie jelgavnieki, pasniedzot viņu ģimenēm karotītes ar pilsētas simboliku un mazuļa dzimšanas gadu. 21. jūnijā, bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā Jelgavā tika sveikti mazie jelgavnieki, kuri dzimuši no 1. aprīļa līdz 31. maijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē, jelgavnieku saimi kuplinājuši 75 jaundzimušie – viņu vidū viens dvīņu pāris.

Mazuļus un viņu ģimenes sveica Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, novēlot, lai ģimenēs mājo mīlestība, laime un saticība. Tāpat A.Rāviņš, tuvojoties Līgo un Jāņu svētkiem, īpaši sveica no pagājušajiem Līgo līdz šiem vasaras saulgriežiem dzimušos Jāņus. Savukārt jaundzimušo ģimenes ar muzikālu sveicienu priecēja Timmu ģimene.

75 jaundzimušo vidū populārākie vārdi ir Sofija, Emīlija un Evelīna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecāki, kuri šodien nevarēja ierasties uz tradicionālo pilsētas piemiņas karotīšu pasniegšanas pasākumu, tās var saņemt Jelgavas valstspilsētas pašvaldības klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, centra darba laikā.

Tradīcija jaundzimušajiem jelgavniekiem dāvināt karotīti iedibināta 2003. gadā. Ierasti jaundzimušie jelgavnieki tiek sveikti piecas reizes gadā: ap Sveču dienu februārī, Lieldienu pastaigas laikā, vasaras saulgriežos, Piena, maizes un medus svētkos, kā arī novembrī ap Mārtiņiem – pašvaldība sveic jaundzimušos jelgavniekus, apliecinot, ka bērniņš ir piederīgs pilsētai.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.