Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Trīs jelgavnieki izlases treniņnometnē Ēģiptē

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņi Nikolass Deičmans, Matīss Kaktiņš un Kristians Brenčs no 22. janvāra līdz 6. februārim valsts izlases sastāvā piedalījās treniņnometnē Ēģiptē, ko jau otro gadu Hurgadā rīko Latvijas Peldēšanas federācija. Četru izlases treneru korpusā savukārt strādāja JSPS trenere Astra Ozoliņa.
Kā „Ziņām” pastāsta Astra, kopā ar pieaugušo izlasi LPF apmaksājusi dalību arī diviem jauniešiem un četriem junioriem, starp kuriem arī visi trīs mūsējie. „Darbs  gan ūdenī, gan fiziskajā sagatavotībā sportistiem bija ļoti intensīvs, pa piecām stundām dienā un viegls treniņš arī svētdienā,” slodzi raksturo A.Ozoliņa. Tuvākās sacensības, kad varēs vērtēt atdevi, būs Latvijas atklātais čempionāts februāra beigās un vēl pēc nedēļas Baltijas čempionāts.
„Puiši noteikti centīsies izpildīt arī normatīvus startam jūlija sākumā gaidāmajā Eiropas junioru čempionātā,” par brasista Matīsa un muguras distanču peldētāju Nikolasa un Kristiana mērķiem pārliecināta ir A.Ozoliņa.
Pēc Ēģiptes dienu atpūtušies, šonedēļ visi trīs jau atgriezušies treniņos pašmāju baseinā.   

Foto: JSPS

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.