Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ūdenssports lieliem un atrakcijas maziem

Līdz šim visaktīvākie darba periodi aktīvās atpūtas un tūrisma kompleksam “Masti” ir bijuši vasarās, taču šoziem, ja negadīsies nekas neparedzēts un ziema būs pietiekami auksta, uzņēmuma saimnieks Arnis Štubis vēlas ar sniega pūtēju “Mastos” izveidot kalnu bērnu izklaidēm, kā arī pirmoreiz iedarbināt veikborda trasi ziemā – braukšanai ar sniega dēļiem. Varbūt arī izveidot slidotavu uz Ozolnieku ezera ledus. Taču pavisam drīz, vēl krietni pirms ziemas, “Mastos” sāksies kāds gards, izglītojoši izklaidējošs jaunums – picu darināšanas meistarklases bērniem.

Domājot par nākamā gada silto sezonu, ir plānos steidzīgākajiem paredzētais ātrās ēdināšanas piedāvājums “Mastu” vasaras paviljonā. Pilnas dienas aktīvas atpūtas un ēdināšanas iespējām būtu noderīgi klāt piedāvāt arī nakšņošanu, tāpēc tiek domāts par pašiem savu naktsmītņu, kempinga mājiņu, būvniecību. Teritorijas platība to atļauj.

Vaicāts par grūtāko un sarežģītāko “Mastu” kompleksa attīstības ceļā, Arnis Štubis nosauc laikapstākļus, kuri ne katru vasaru ir pietiekami saulaini un silti. Ar visu pārējo var tikt galā paši saviem un darbinieku spēkiem. “Mastu” komplekss vasarās nodarbina vismaz 30 cilvēku, bet ziemās 20.

“Vienkārši gribējās šo vietu redzēt attīstītu, aktīvu, sakoptu,” teic Arnis Štubis. Vai tas viņam un viņa ģimenei ir izdevies, ikvienam jāizvērtē pašam. Kaut vai sākumā uzkāpjot “Mastu klints” bezmaksas skatu tornī papriecāties par rudens lapu košumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.