Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uzņēmējus aicina pieteikties “Biznesa pavasarim”

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu (ZPR) 11. maijā pulksten 9.30 aicina uzņēmējus uz ikgadējo iedvesmojoši izglītojošo pasākumu “Biznesa pavasaris”. Pieteikšanās – līdz 8. maijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā informē ZRKAC, vietējā biznesa atbalsta diena iesāksies ar pop-up pavasara burziņu, kura laikā būs ekskluzīva iespēja pusstundas laikā satikt uzņēmējus un iegādāties viņu radītos produktus, par kuru lieliskajām īpašībām daudzi jau ir pārliecinājušies, – SIA “Tarte”, zīmols “La Beth”, SIA “pikniKarba”, SIA “Graudu spēks”, SIA “Sidrabkoks”.

Pasākuma atklāšanā ievadvārdus teiks Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un ZPR izpilddirektors Valdis Veips. Par iespējām uzņēmējiem projektā “Uzņēmējdarbība Zemgalē” stāstīs ZPR pārstāve Sandra Grigorjeva.

Atziņās par to, cik tālu esam zaļā biznesa ceļā, dalīsies aprites ekonomikas eksperte SIA “ArtSmart” valdes priekšsēdētāja Inga Uvarova. Ar “Zaļās atslēgas” programmu tūrisma jomas uzņēmumiem iepazīstinās Vides izglītības fonda vadītājs “Zaļās atslēgas” nacionālais operators Jānis Ulme. Savukārt par “Altum” valsts atbalsta finansējumu biznesā informēs attīstības finanšu institūcijas “Altum” Zemgales reģiona vadītāja Mārīte Lazdiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma turpinājumā būs tikšanās ar Jelgavas uzņēmējiem: Zani Oju (SIA “Tarte”), Aiju Biti (zīmols “La Beth”), Sandru Drustu (SIA “Sidrabkoks”), Inesi Freidenfeldi (SIA “pikniKarba”) un Raimondu Biedrīti (SIA “Graudu spēks”). Uzņēmēji stāstīs par to, kā zaļo kursu sasaistīt ar ilgtspējīgu domāšanu, latviskumu, veselīgu uzturu un dzīvesveidu, neaizmirstot par uzņēmējdarbības pamatiem un vienlaikus paliekot saskaņā ar dabu. Pēc spēcinošajiem pieredzes stāstiem pasākuma dalībniekiem individuālās konsultācijās būs iespēja saņemt padomus un ieteikumus turpmākai biznesa attīstībai par sev aktuālajām tēmām.

Pasākumu vadīs TV rīta ziņu programmas vadītāja žurnāliste Kristīne Garklāva. Dalība pasākumā ir bez maksas, taču vietu skaists ir ierobežots, tāpēc līdz 8. maijam izsludināta uzņēmēju pieteikšanās “Biznesa pavasarim”. Elektroniskā pieteikumu anketa pieejama ŠEIT.  

Papildu informācija – pa tālruni 63012155 vai e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biznesa pavasaris tiek organizēts projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” gaitā, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.