Futbola komanda “FS Jelgava” sestdien izbraukumā “Optibet” Virslīgas 18. kārtas spēlē piedzīvoja zaudējumu pret “FK Tukums 2000/Telms” ar rezultātu 0:2 (0:0; 0:2).

Pirmajā savstarpējā čempionāta spēlē komandas nospēlēja ar neizšķirtu rezultātu 2:2 un tukumnieki pierādīja, ka viņi ir tik pat jauni un motivēti futbolisti, kā jelgavnieki. Tas ļāva paredzēt, ka arī otrajā spēlē varēs pieredzēt sīvu cīņu.

Prognozes nepievīla – abu komandu futbolisti iesaistījās pamatīgā cīņā par bumbas kontroli un uz laukuma varēja vērot nebeidzamās divcīņas par bumbu un par iespējām nonākt tuvāk pie vārtiem.

Pirmā puslaika noslēgumā “FS Jelgava” izdevās izveidot trīs vārtu gūšanas momentus, bet visās no tām bumba tika raidīta tieši virsū tukumnieku vārtsargam Sergejam Vilkovam, kurš visas tās atvairīja.

Otrajā puslaikā uz laukuma turpināja valdīt cīņa par bumbu, bet nedaudz veiksmīgāks izrādījās “FK Tukums 2000/Telms” futbolists Raivis Ķiršs, kurš pamanījās gūt divus vārtus.

53. minūtē viņš lēciena ar galvu ieraidīja bumbu, kuru viņam no kreisās malas paralēli laukuma līnijai piespēlēja Atis Ozols.

90. minūtē Raivis soda laukumā nonāca pie sitiena pa bumbu. Sitiens sanāca nepārliecinošs, bet bumba trāpīja jelgavnieku spēlētājam un mainīja lidojuma virzienu tā, ka vārtsargs Raivo Stūriņš nespēja vairs to tvert.

Jelgavnieku rindās šodien nespēlēja pussargs Danila Patijčuks, kurš visās iepriekšējās spēlēs ieguldīja lielu darbu centra vidū un spēlē pret tukumniekiem viņš ļoti pietrūka.

Pēc spēles “FS Jelgava” galvenais treneris Jozefs Škrliks apstiprināja, ka komandas sastāvu pameta ātrākais uzbrucējs Oskars Rubenis. Viņš trīspadsmit spēlēs guva 2 vārtus, bet piedalījās daudzu vārtu gūšanas momentu izveidošanā.

Treneris atzīmēja, ka tuvākajā laikā komanda varētu pastiprināties ar jauniem spēlētājiem, bet konkrētus lēmumus pieņems kluba vadība un par tiem mēs uzzināsim vēlāk.

Pēc šī zaudējuma “FS Jelgava” turnīra tabulā no septītās vietas noslīdēja uz astoto, atpaliekot no tukumniekiem par 1 punktu.

“Optibet” Virslīgā šobrīd ir divu nedēļu pārtraukums un jelgavnieki savu nākamo spēli aizvadīs 25. jūnijā Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā, tiekoties ar turnīra līderiem “Riga FC”.

“Tukums 2000/Telms” – “FS Jelgava” 2:0 (0:0; 2:0)

Vārti: 53′ Raivis Ķiršs, 90′ Raivis Ķiršs.

Brīdinājumi: 36′ Rūdolfs Reingolcs, 38′ Ralfs Maslovs, 47′ Kārlis Mikuļskis, 63′ Arturs Krancmanis, 90+2′ Sergejs Vilkovs.

Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Golubevs

Komandu sastāvi

“FK Tukums 2000/Telms”: Sergejs Vilkovs (G), Kaspars Anmanis, Atis Ozols, Ingars Sarmis Stuglis, Bogdans Samoilovs, Rūdolfs Reingolcs, Kārlis Mikuļskis, Deņiss Rogovs, Raivis Ķiršs, Arturs Krancmanis (67′ Roberts Meļķis), Faustas Steponavicius (75′ Armans Galajs); rezervisti – Adrians Misa      (G), Vladislavs Kapustins (G), Aleksandrs Butovskis, Maksims Sidorovs, Kristaps Puzānovs, Nichita Holodov; galvenais treneris – Kristaps Dišlers.

“FS Jelgava”: Raivo Stūriņš (G), Andris Deklavs, Dāvis Mārcis Valmiers, Agris Glaudāns (69′ Roberts Čevers), Ralfs Šitjakovs, Mārcis Peilāns (86′ Yehor Smirnov), Ralfs Maslovs, Dāvis Vējkrīgers, Kevins Cēsnieks, Valērijs Redjko (81′ Rihards Bečers), Victor Uchechukwu Osuagwu; rezervistiEdgars Andrejevs (G), Jean Armel Mbassi Zambgala, Daniels Grauds, Kristers Pantelejevs, Valters Purs.