Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vilcē aizvadīti divi Jelgavas novada čempionāti

  • FOTO: APVIDUS skrējiena jauniešu grupas goda pjedestāls. No kreisās – Ralfs Prauliņš, Edvards Krūmiņš un Daniels Edgars Grīnbergs.

Saulainos un siltos laikapstākļos Vilcē aizvadīti Jelgavas novada čempionāti apvidus skrējienā un disku golfā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Disku golfa čempionātā startēja 29 interesenti. Vīrieši tika sadalīti divās grupās. Grupā, kurā startēja vīri ar reitingu virs 750 punktiem, pirmo vietu izcīnīja Reinis Jevsins, savukārt grupā ar reitingu zem 750 punktiem – Reiņa tēvs Juris Jevsins. Sieviešu konkurencē pie panākuma tika Aiva Kaņecka, no jaunietēm labākā izrādījās Elīna Ropiņa, bet no jauniešiem – Markus Kaņeckis. Komandu kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Lielplatones pagasta komanda, uzreiz aiz sevis atstājot attiecīgi Salgales un Sesavas pagasta komandas.

Apvidus skrējienā piedalījās 42 dalībnieki, veicot vai nu vienu, vai divus apļus Vilces dabas parka izveidotajā trasē. Trase bija ar dažāda veida segumu – zāle, meža taciņas ar vai bez koku saknēm, laipas, trepītes, akmens, arī asfalts. Dalībnieku izturību pārbaudīja arī vairāki kritumi un kāpumi, tai skaitā Vilces pilskalns.

Vienīgie, kuri veica piecu kilometru distanci, bija vīriešu atklātās grupas pārstāvji. Šeit ātrākais izrādījās orientēšanas kluba “Alnis” sportists Aivis Šiliņš (Ozolnieku pagasts), kurš finišēja pēc 20 minūtēm un 38 sekundēm. Tikai sekundi lēnāks bija Ņikita Samsonovs (Jaunsvirlaukas pagasts) no skrējēju kluba “Folkmaņi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārējo grupu dalībnieki veica vienu apli jeb 2,5 kilometru distanci. Jauniešu konkurencē ar laiku 10:02 minūtes pie pārliecinošas uzvaras tika Edvards Krūmiņš (Ozolnieku pagasts). Starp dāmām visātrāk jeb 11:42 minūtēs distanci veica Ilona Daģe (Cenu pagasts). Uzrādot divas sekundes labāku laiku nekā Ilona, no jaunietēm pirmā bija Ilze Jumiķe (Jelgavas novada Sporta centrs). Un visbeidzot veterānu konkurencē pie uzvarām tika Salvis Daģis (Cenu pagasts) un Ilze Sermolīte (Svētes pagasts), kuri distanci veica attiecīgi 10:54 un 13:51 minūtē. Jāatzīmē, ka teju visi iepriekš minētie 2,5 kilometru dažādu grupu uzvarētāji ikdienā nodarbojas ar orientēšanās sportu, pārstāvot “Alni”. Izņēmums tikai I. Sermolīte, kura ir skriešanas klubs “Ozolnieki” biedre.
FOTO: JELGAVAS NOVADA SPORTA CENTRS

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par materiāla publikāciju saturu saturu “Zemgales Ziņas”#SIF_MAF2023

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.