“Zemgale Juniors” samet ripas “HC Žalgiris” vārtos (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale Juniors” 17. janvārī savās mājās ar rezultātu 9:3 (4:1; 2:1; 3:1) pārspēja “Junioru Attīstības hokeja līgas” (JAHL) jaunpienācējus no Kauņas – “HC Žalgiris”.

JAHL čempionātam šosezon pievienojās Lietuvas pilsētas Kauņas jauniešu komanda “HC Žalgiris”, kura pirmajās spēlēs pierādīja ļoti spītīgu raksturu un prasmi mest ripu vārtos.

“Zemgale Juniors” hokejisti par to bija informēti, tāpēc uzsāka spēli pilnā jaudā un līdz 12. minūtei spēja gūt četrus vārtus. Lietuvas viesi pirmajā trešdaļā atbildēja ar vienu vārtu guvumu – 4:1.

Otrās trešdaļas sākumā “HC Žalgiris” spēlētāji jau pirmajā minūtē sagādāja jelgavniekiem “aukstu dušu” ar ātri gūtajiem vārtiem. Tikai trešdaļas izskaņā “Zemgale Juniors” spēja izmantot divus vairākumus, lai kliedētu viesu cerības uz atspēlēšanos – 6:2.

Trešajā trešdaļā “HC Žalgiris” vēlreiz pierādīja, ka māk veidot ātrus pretuzbrukumus un guva vienus vārtus, bet “Zemgale Juniors” jau bija ieguvuši pārliecību sevī un atbildēja ar trim gūtiem vārtiem – 9:3.

Spēles laikā Deniss Vilmans un Roberts Vītols guva pa 2 vārtiem un atdeva pa 2 rezultatīvām piespēlēm. Divus vārtus guva Artūrs Užulis, bet pa vieniem Rūdolfa Muraško, Helmuta Spriņģa un Aksela Heizes kontā.

Uzvara ļāva “Zemgale Juniors” pakāpties JAHL turnīra tabulā uz ceturto pozīciju, bet komandai pagaidām ir divu spēļu deficīts salīdzinājuma ar turnīra līderi “HS Kurbads”.

24. septembrī jelgavnieki izbraukumā tiksies ar “Brocēnu” hokejistiem, kuri šobrīd ieņem trešo pozīciju un ir zināmi ar savu spēcīgo hokeja skolu.