“Zemgale/LLU” uzvar otrā izbraukuma spēlē

“Zemgale/LLU” otrajā izbraukuma spēlē ar rezultātu 3:1 izcīnīja uzvaru pār “Liepāju” un “Optibet” hokeja līgas izslēgšanas kārtas pusfināla sērijā izvirzījās vadībā ar rezultātu 3:1. Vārtus jelgavnieku labā guva Kristers Brauns, Roberts Jekimovs un Klāvs Veinbergs.

“Liepājas” hokejisti uz šo spēli spēja sevi motivēt un rādīja labāku sniegumu nekā iepriekšējā spēlē. “Zemgale/LLU” pirmās trešdaļas sākumā vairāk kontrolēja ripu un tas neļāva ledus saimniekiem iegūt pārsvaru. Otrajā pusē jelgavnieki nopelnīja divus nevajadzīgus noraidījumus, kas deva iespēju liepājniekiem pārņemt spēles vadību. Stabila “Zemgale/LLU” vārtsarga Ērika Vītola spēle vārtos un pārējo spēlētāju pašaizliedzība aizsardzībā, neļāva “Liepājas” hokejistiem izmantot savus vairākumus un noslēdzot otro trešdaļu ar neizšķirtu rezultātu – 0:0.

Otrās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” izdevās pārņemt ripas kontroli, kura lika laukuma saimniekiem pārkāpt noteikumus. Diemžēl savas iespējas jelgavnieki neizmantoja un “Liepājas” spēlētāji lēnām pārņēma vadību, spējot veidot ātrus pretuzbrukumus, kas noslēdzās Ralfa Grinberga gūtiem vārtiem, atklājot spēles rezultātu – 0:1. Par laimi pēc zaudētiem vārtiem “Zemgale/LLU” spēja saņemties, pārņemt ripas kontroli, kas noslēdzās ar Kristera Brauna gūtiem vārtiem, izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1.

Trešajā trešdaļā liepājniekiem manāmi sāka pietrūkt spēku, kas deva iespēju “Zemgale/LLU” hokejistiem iegūt spēles vadību. Viņi nespēja izmantot vairākumu, dodot papildus motivāciju jelgavniekiem, kas rezultējās ar Roberta Jekimova vārtu guvumu – 2:1.

Spēles izskaņā “Liepājas” galvenais treneris Normunds Sējējs nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet jelgavnieki spēja atņemt ripu, kuru tukšos vārtos ieraidīja uzbrucējs Klāvs Veinbergs – 3:1.

“Zemgale/LLU” izcīnīja uzvaras abās izbraukuma spēlēs un svētdien, 27. martā Jelgavā aizvadīs piekto izslēgšanas kārtas pusfināla piekto spēli. Tikšanās nebūs viegla, jo liepājnieki nekad nepadodas. Tomēr ar jelgavnieku atbalstu ledus saimniekiem būs iespēja izcīnīt ceturto uzvaru.

Vārtu guvēji

“Liepāja”: 34:17 Ralfs Grinbergs (Egle, Nīmanis).

“Zemgale/LLU”: 38:31 Kristers Brauns (Petrovičs); 49:25 Roberts Jekimovs (Ozols); 57:36 Klāvs Veinbergs (Ozoliņš).