Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

180 dažādi saldumi vien klikšķa attālumā

Latvijā un arī Jelgavā pieaug pieprasījums pēc pārtikas preču piegādes uz mājām. Pandēmija paātrināja pakalpojumu pieejamību, un tagad nepieciešamos ikdienas pirkumus var saņemt ar piegādi praktiski nekavējoties. Piemēram, Jelgavā no šī gada marta pieejams “Bolt Market”, kur pārtikas preces un produktus iespējams pasūtīt izmantojot “Bolt Food” lietotni. Tajā pašā laikā iedzīvotāji pamana, ka, iepērkoties tiešsaistē, ir iespējams ietaupīt vairāk laika, ko pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem vai veltīt sev, stāsta Jānis Rimicāns, “Bolt Market” servisa vadītājs Latvijā.

Kā “Bolt Market” ļauj ietaupīt laiku?

Ātrs serviss un laika ietaupīšana ir mūsu pakalpojuma galvenā priekšrocība. Runa ir ne tikai par veikalā pavadīto laiku, bet arī par laiku, kas tiek pavadīts ceļā turp un atpakaļ, kā arī meklējot stāvvietu vai gaidot sabiedrisko transportu. Turklāt, neērtības iepērkoties pa ceļam no darba, kad visa Jelgava dodas reizē uz veikalu. Ja vien nedzīvojat mājā, kurai pirmajā stāvā ir neliels pārtikas preču veikals, ikdienas pirkumu iegāde “Bolt Market” ietaupīs jums daudz laika un ar transportu saistītos izdevumus. Turklāt, arī veikalu darba laikam ir nozīme. “Bolt Market” darbojas no 9.00 līdz 23.00 un pie mums nekā netrūks – ne brokastīm, ne viesu uzņemšanai.

Vai es arī ietaupīšu naudu?

Lietotnē jebkurā brīdī varat redzēt sava iepirkumu groza vērtību, tāpēc varat sekot līdzi tam, cik daudz gatavojaties iztērēt. Nekādu pārsteigumu pie kases. Tajā pašā laikā varat salīdzināt vienas un tās pašas preces cenas dažādiem zīmoliem. Un, visbeidzot, mazāk spontānu pirkumu – iepērkoties tiešsaistē ir vieglāk izvairīties no impulsīviem pirkumiem pie kases. Praktiskā pieredze rāda, ka pirkumi, kas veikti, izmantojot tādu pakalpojumu kā “Bolt Market”, mēdz būt par aptuveni 15 % lētāki. Tas ir ļoti būtiski un ilgtermiņā var veidot ietaupījums.

Ar ko “Bolt Market” ir unikāls salīdzinājumā ar citiem šāda veida pakalpojumiem?

Citi veikali jūsu pirkumu piegādās stundas laikā vai pat ilgāk, bet “Bolt Market” lielāko daļu pirkumu piegādā 15 – 30 minūšu laikā. Turklāt mēs pastāvīgi strādājam pie produktu klāsta paplašināšanas, ko klienti ļoti novērtē, tādēļ izvēlas iepirkties atkārtoti.

Jelgavā mēs esam unikāli ar to, ka spējam piegādāt pasūtījumus visā pilsētas teritorijā. Savukārt, piegādes cena ir mainīga – jo tuvāk mūsu veikalam atrodaties, jo lētāka piegāde. Reizēm vispār bezmaksas.

Kam “Bolt Market” ir noderīgs?

Jūs gatavojat makaronus, un jums trūkst rīvētā siera. Zvana draugi, vēlas pēc brīža pie jums atnākt, bet jums nav ar ko viņus pacienāt. Jūs uzkopjat dzīvokli, bet tīrīšanas līdzekļi ir beigušies. Visās šajās ikdienas situācijās jebkurš no mums var nonākt vairākas reizes nedēļā. Un ir vēl daudz citu piemēru – maltītes gatavošanas vidū beidzas milti, olas, cukurs. Katrā piemērā “Bolt Market” atrisina problēmu ar dažiem klikšķiem telefonā, tādēļ šis pakalpojums ir noderīgs ikvienam.

Mūsu sortimentā ir populārākie pārtikas produkti, sākot no maizes izstrādājumiem un beidzot ar svaigiem augļiem un dārzeņiem, kā arī 180 dažādiem saldumiem – gan šokolādi, gan veselīgām “The Begginings” uzkodām. Kārtīgam kino vakaram piedāvājam arī, piemēram, “Ben & Jerry’s” saldējumus, kā arī astoņās dažādās garšās vietēji ražotos saldējumus “Avene”. Sortimentā ir arī vegāni produkti. Tāpat personīgās higiēnas līdzekļi, īsāk sakot, viss, ko jūs varētu atrast ikdienišķā lielveikalā. Vienkārši lejupielādējiet lietotni “Bolt Food”, noklikšķiniet uz sadaļas “Pārtika” un iepērcieties “Bolt Market”, lai kurā vietā Jelgavā jūs atrastos.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.