Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

3 noderīgas idejas, kā apdrukāt uzņēmuma t-kreklus

Katra uzņēmumā mūžā pienāk mirklis, kad ir nepieciešams izveidot unikālus uzņēmuma t-kreklus. Iespējams, vienojoši t-krekli ir nepieciešami uzņēmuma sporta spēlēm vai fotosesijai, vai vienkārši darbinieku priekam. Lai tie izdotos mūsdienīgi un saistoši, apdrukas uzņēmums “Printtoo” sniedz padomus un idejas, ko ņemt vērā, izvēloties dizainu t-kreklu apdrukai.

Minimālisms

Minimālisms nozīmē, ka dizains ir vienkāršs, ar skaidrām līnijām un vēstījumu. Tāpat arī minimālismu var izpaust samazinot elementu skaitu, kas iekļauti dizainā, bieži aprobežojoties ar tikai vienu elementu.

Lūk, idejas, kā apdrukāt t-kreklu minimālisma stilā!

Darbinieka vārds

Personalizēti t-krekli ar darbinieka vārdu ir īpaši un unikāli. Lai saglabātu uzņēmuma zīmola krāsas un stilu, var, piemēram, izmantoto logo burtveidolu darbinieka vārda izveidei. Vai uzņēmuma logo krāsas izpaust caur t-krekla krāsu.

Darbinieka amats

Cita interesanta ideja ir apdrukāt t-kreklus ar katra darbinieka amatu. Tas var būt noderīgi, ja uzņēmumā notiek iekšējas spēles, piemēram, sporta vai erudīcijas, un savā starpā sacenšas konkrētu amatu pārstāvji. Šāda izvēle ir lieliska arī, lai veicinātu darbinieku lepnumu par savu pozīciju uzņēmumā.

Amatu raksturojošs īpašības vārds

Lai padarītu apdruku saistošu un unikālu, var sasaistīt amatu ar raksturojošu īpašības vārdu. Piemēram, iespaidīgs IT, smaidīgs HR vai precīza grāmatvede. Darbinieki var balsot par atbilstošāko īpašības vārdu savai nozarei un amatam.

Mūžzaļš dizains

Uzņēmumam, kas sevi raksturo kā mūsdienīgu, nepiestāv vecmodīgas idejas. Un tas ir attiecināms arī uz t-kreklu apdruku un dizainiem. Tāpēc, ja uzņēmums vēlas izveidot vienu dizainu un lietot vairākus gadus, vēlams, lai tas ir tāds, kas neiziet no modes. Kā to panākt? Ir divi ceļi.

  1. Klasiskas vērtības

Klasisks t-krekla dizains ir vienkāršs. Tas var būtu uzņēmuma logo vai uzņēmuma sauklis. T-krekla krāsas – neitrālas – balta, melna vai uzņēmuma logo krasa.

  1. Unikāls dizains

No modes neiziet arī unikāli dizaini. Kaut kas, kas ir raksturīgs tieši konkrētajam uzņēmumam. Aiciniet dizainerus eksperimentēt ar krāsām, līnijām un formām. Radiet, ko īpašu un neatkārtojamu!

Uzņēmuma sauklis

Jautru vai asprātīgu tekstu uz t-krekla cilvēki pamana un ievēro. Droši izpaudiet uzņēmuma personību, radot dizainu, kas pauž uzņēmuma būtību vārdiski. Lai dizains būtu vēl īpašāks, varbūt uzņēmuma saukli var pārvērst asprātīgā zīmējumā? Varbūt sauklis var tikt sadalīts pa krekliem, uz katra liekot tikai vienu vārdu? Eksperimentējiet līdz atrodiet savam uzņēmumam vispiemērotāko risinājumu.

T-kreklu apdruka ar Printtoo

Printtoo jau daudzus gadus pārvērš klientu idejas un vēlmes skaisti apdrukātos t-kreklos. Lai nodrošinātu klientiem vislabākos rezultātus, Printtoo apģērbu apdrukai lieto tikai tekstilu, kas ir nozarē pārbaudīts un augstākās kvalitātes. Tāpat arī printēšanas tehnikas tiek veiktas ar vislielāko precizitāti.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.